Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is szexinek, vonzónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szexinek, vonzónak találja az ilyen típusú nőket?

Figyelt kérdés
[link]
dec. 28. 10:42
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
31%
7# mert ez valami pucsítgató tizenéves hülyegyerek, aki túltolta a képszerkesztést. Ilyen súlyos gerincferdüléssel meg vállficamokkal max egy 100 évvel ezelőtti freakshow-ban lenne sikere.
dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
35%

12



Csak kibújt a szög a zsákból. :D Az irigységed idáig érződik. Figyelj, el kell menni sportolni, meg egészségesen enni, aztán ilyen formád lesz.

Egyébként nem pucsít a csaj a képen, csak ilyen a feneke annak, akit érdekel a saját teste, és nem zabál minden nap mindenféle szemetet.

dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
30%
Tipikus Gyakoris válasz.: Ez még gyerek, pedofil vagy???
dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
26%

Stephanie Sanzo


Na az igen, de nem vagyok pedofil, és az még gyerek.

dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
14%
13# nem vagyok travi, hogy így akarjak kinézni, thnx. Am meg triatlonozom, egy gramm túlsúly nincs rajtam, nem dagadtnak kell ahhoz lenni, hogy az ilyen lényekre ne gerjedjen rá valaki, elég, ha nem vak. Inkább egy közepesen rúgós kecske, mint ez.
dec. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
35%

15



Én az 5-ös válaszomban lévő csajra gondoltam ám, nem a kigyúrt (kérdésben szereplő) "nő"-re.

Szeretnél te olyan kecske lenni, mint ez:


[link]

dec. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
46%
16# neked mi nem világos abban, hogy nem akarok nő lenni? 😁 Én is az 5-ösre gondoltam, az egy ritka ocsmány lény, a kérdésben szereplő nem a típusom, de nem is taszít.
dec. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
19%

17



Hát akkor te barátom homo vagy. :(

Vagy csak sokat bántottak a hasonló kinézetű lányok, és már csak azért is bemagyarázod magadnak, hogy ez csúnya. Szomorú.


Mutass akkor egy SZERINTED dögös csajt. Linkelj. Ha akarsz privátban.

dec. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
32%
Aki az 5-ös által linkelt nőre olyat ír, hogy "ritka ocsmány lény", az nem normális. Ilyenkor nem kell csodálkozni, ha túlsúllyal nem küzdő, szép nők is beállnak a bodypositivity mozgalom mögé.
dec. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
35%
#19 aki erre ezt írja, az valószínűleg pont egy irigykedő ritka ocsmány lény xD Hetero nőként mondom, hogy ő egy nagyon szép szexi csajszi.
dec. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!