Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van minden nő képe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van minden nő képe alatt a lájkja a pasinak? Miért lájkol mindenkit?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel ismerkedtem, kétszer is elhívott, de mindig felszívódott, csak akkor mer randira hívni mikor be van csiccsentve, de szexuális utalásokat nem tesz. Ebből arra következtetek nem csak szexelni akar. Én kicsit nyomoztam és látom, hogy szinte minden nő összes képe be van lájkolva,naponta követ be 3-4 új nőt kicsit gáz és elkeserítő. Mit csinál a csávó? Neki elég a nőkkel írogatni kicsit ego simogatásból, nem akar párt?

dec. 28. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én volt párom 3400 insta lányt követett, akik modellek és /vagy onlyfanses prostituáltak voltak. Nyilván rendszeresen likeolta is őket. De nem tett másképp a lány ismerőseivel sem, csak ezek annyira meg voltak bújva a sok modell között, hogy azokat alig láttam. (szerencsére).

Naponta nőtt 10 lánnyal a követési listája, és az ő képei alá is néhány külföldi odakommentelt. Igazából tudtam, hogy mindig is nő imádó volt, de annyira szeretett engem és annyira megvoltunk szex téren, hogy zavarni zavart, de nem akartam nagyon odafigyelni rá.


Szakításunk után megkeresett egy nő, hogy tudjak róla többször is megcsalt. Barátai is elmondták, hogy minden bulin volt egy "csaja". Visszagondolva, már ezt az instagramos dolgot is red flagnek kellett volna néznem, mert aki ennyire imádja a nőket és a farkát, az hajlamos több vasat tartani a tűzben.


(Side story: azóta más barátnője van, imádom látni, hogy új instagramot csinált, gondolom ott nem tetszett az asszonykának a valóság. Kb 1-2 hónapig 100 embert követett, szigorúan ismerősöket, de pár hónap után most megint látom a thiccbutts meg bigtitsgirls profilokat, már megint 700 embert követ 🤣 kutyából nem lesz szalonna... Csak Kínában.)

dec. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Recskabajnok gyáva nyúl
dec. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kitana. ***** válasza:
100%
Bármit is akar, azt várja, hogy te kezdeményezd. Nem venném komolyan a helyedben. Ha nem csak szexelni akar, akkor sem leszel elég neki, ezek nem szoktak egy párkapcsolat miatt lemondani a többi nőről.
dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 Oh, nagyon sajnálom, az a 3400 nő mondjuk már nagyon túlzás. Nem értem a férfiakat miért nem tudnak megmaradni egy nőnél, ha minden klappol. Mindenkinél lehet jobbat találni...

Engem már szinte a sírógörcs kerülget, mert 1 randira nem tudok eljutni a mai férfiakkal, lájkolgat, írogat de elmenni már nem mer/nem akar pedig szingli hónapok óta. Normális emberek vágynak társra, nem csak írogatni online meg nőket lájkolgatni.

dec. 28. 11:59
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 Igen, ez valószínű igaz, akik ennyi nőt követnek nem maradnak meg 1 nő mellett, elég nagy red flag. Kiábrándultan nézem, hogy mindenféle milfeket, mű nőket lájkolgat.
dec. 28. 12:00
 6/6 anonim ***** válasza:
95%
Komolytalan lúzer, tiltás neki.
dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!