Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen megbeszéltük, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen megbeszéltük, hogy csak szex lesz, igy hogy randizzunk?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, 30+. Soha nem volt egyéjszakás, vagy alkalmi kapcsolatok, csakis párkapcsolatok. Most végre munka terén jó irányba haladok, és a kevés szabadidőmet is felemészti, de szeretem csinálni. Nem fér bele a kapcsolat, csak megsínylené, nem tudnék most annyit beletenni.


Tinderen megbeszéltük, h csak szexkapcsolat. Nem akartam ezt igy előre megbeszélni, de vele igy alakult. Ő is akarja, én is. Ő utazik ide, hozzám feljöhet. De? Mégse irhatom meg neki a címem, és az ajtóban találkozunk? Vagy ilyenkor ez hogy működik?

Egyet sétálunk előtte, de megismerni az életemet elmesélni...nem hiszem h érdekli.


Másnál ez hogy működik? Véleményeket, tapasztalatokat kérek. Ilyen téren teljesen "szűz" vagyok.


Soha nem volt első randin szex, most meg randi nélkül legyen szex?? :-)



dec. 28. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Becsönget. Kinyitod. Megdug. Kiengeded, bezárod az ajtót mögötte.
dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Semmiképen nem a lakásomra hívnám azonnal. Gondolj a biztonságodra is. Vagy mi van akkor, ha élőben teljesen másmilyen? Vagy csak egyszerűen nem tetszik?

Ne add ki előre a címed. Találkozzatok egy közeli helyen. Úgyi akartok sétálni.

dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Crisopher ***** válasza:
69%
Odamegy, beengeded, dugtok, esetleg kis beszélgetés, majd hazamegy. Csináltam már ilyet, így működik
dec. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Beszélgetés filemezés ->

petting ->

kefélés ->

zuhanyzás (estleg itt is dugás)

vacsi aztán haza megy.

dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Találkozzatok séta távolságban a lakásodtól egy kávézóban.

Ha szimpatikus felmentek hozzád filmezni.


Következő pasival inkább úgy beszéld meg a randit, hogy te látogatod őt meg.

Akkor egyszerűbb azt mondani kávézás után, hogy bocs mégsem és a pasi sem érzi átverve magát.

Ő ugyanis nagy valószínűséggel személyes találkozás után is benne lenne a szexben, nőknél meg sokszor mégsem lesz olyan a hangulat.

dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Ne séta legyen, hanem egy kávézás, és első alkalomra ne tervezz szexet, ennyire azért csak nem lehetsz kiéhezve. Az csak egy pofavizit legyen. Másodikra már eldöntheted, hogy merre tovább.
dec. 29. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mondta h beszélgessünk facebookon, de nem adtam még meg neki azt sem. Viszont én rá tudtam keresni, amiket elmondott magáról valósnak tűnik, aktiv a profilja, semmi extrát nem vettem észre rajta, ami feltűnő lenne.


Persze a cimem nem adtam ki, nem is akarom. Viszont nekem sokkal biztosabb a saját lakás, minthogy én mennék fel máshoz. A kapcsolataimban is mindig elsőre hozzám jöttek. De gondolom kinek hogy.

dec. 29. 16:11
 8/9 BeefEater ***** válasza:
100%
Kb ahogy a négyes leírta. Esetleg üljetek be valahova vacsorázni meg inni egy kicsit, hogy oldódjál előtte.
dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Nekem egyszer volt ilyen, én hosszabb kapcsolatra vágytam volna de ő nem. Elmentünk autóval a mekibe kávézni, mcdrive 🤣, ki se szálltunk, addig beszélgettünk, hazaértünk hozzám, nekem esett, nagyon jót szexeltunk , utána hazament. Sajna csak egyszeri alkalom volt.

Szóval elég előtte egy fél orás beszélgetés, de annyi kell 😁

N

dec. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!