Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin rendben van, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin rendben van, ha könnyen belement a pasi, hogy felezzük el a vacsora költségeit?

Figyelt kérdés
Könnyen belement hogy felezzük meg a vacsi díját. Szerintetek? Első randi volt

jan. 6. 23:35
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem fura. Ha fel se vetetted volna, valszeg kifizette volna. Altalaban ha mondunk valamit, annak kovetkezmenye van es sztem ezen nincs csodalkozni valo. Ha folytatni akarod veled vagy massal is ramdizgatni, legkozelebb nem mondasz olyat aminek olyan kovetkezmenye lehet, amit te nem fogadsz el. Eleve nem kell olyat mondani, amit te nem akarnal.
jan. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
95%

Ha felajánlottad, akkor szerintem nem gáz, bár tényleg fura.

Mondjuk én fel sem ajánlottam volna. Nem azért, mert ingyen kaja kell, hanem csak nem szeretem a fillérezést. Nekem az olyan kellemetlen, hogy osztunk, szorzunk, kerekítünk, stb., meg ha csak kártyám van, akkor utalok a bankszámlájára?

Inkább megjegyeztem volna, miután fizetett, hogy a következő randit én állom.

jan. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
43%

Szerencsétlen mit csinált volna? Ha ragaszkodik ahhoz, hogy ő fizessen, akkor meg kikéred magadnak, hogy téged ne vásároljon meg senki...


Legyen eszed, és gondold bele magad az ő helyzetébe.

jan. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
100%
A lényeges kérdés valójában az hogy legyen második randi..
jan. 7. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
90%
Rendben van, főleg hogy te hoztad fel. Ne csinálj belőle bajt. 31/F
jan. 7. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
100%

Nő mèg nem fizetett mellettem...lehet oldschool vagyok.

Kapcsolatban is kìnosan èreznèm magam, ha a nő fizetne.

jan. 7. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
0%
Az első randit a nő fizeti. Ha vissza akar kapni a pénzéből legyen második. :D
jan. 7. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem inkább hagyd... Sokkal jobbat érdemel ő, nem egy ilyen aljas számítót.
jan. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim válasza:
18%
Tudod, vannak, akik az egyenes nőket szeretik, és nem az ilyen dedós játszmázókat.
jan. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
78%

Persze.

Eleve nem arról van szó, hogy veled akarná kifizettetni, hiszen ha nem erősködsz, szó nélkül fizette volna.

A kimondott szavaknak pedig súlya van, ezt jó, ha megjegyzed. Te kérted, hogy felesben fizessétek, ő pedig tiszteletben tartotta a kérésedet. Ha te ezek után ezt negatívumnak könyveled el, akkor neked nem való olyan férfi, aki tisztel, és emberszámba vesz.

jan. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!