Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Értelmiségi nők, randiznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értelmiségi nők, randiznátok komolyan olyan pasival akinek bár van diplomája, nem abban dolgozik, hanem mondjuk futárként, viszont a magyar átlag kétszeresét (nettó 600 körül) keresi?

Figyelt kérdés
vagy inkább egy értelmiségi karrierrel rendelkező férfit részesítenétek előnyben, még akkor is ha mondjuk csak 250-350et keres

jan. 9. 00:42
A kérdező szavazást indított:
vonzóbb az értelmiségi karriert építő
ugyanolyan jó a "melós" is ha lehet vele mély beszélgetéseket folytatni és stabil egzisztenciája van
21 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Ertelmisegi egyertelmuen
jan. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Ha jol nez ki (szamomra),tetszik a szemelyisege,akkor randiznek . Nekem is van diplomam.


En eletkeptelen hulyenek tartom,aki ragaszkodik egy diplomas allashoz,ha az kevesebbet fizet,mint egy kepzettseget nem igenylo konnyed laza munka,ami meg a labizamsid is edzi.

jan. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
A biciklis futár jó, ha nem túl nagyvárosban teker mert nem akarom hogy tüdőbaja legyen.
jan. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

igazából már motorral csinálom, bár előtte három évig biciklin. több erőm marad szabadidőmre és anyagilag is jobban megéri.

a könnyed lazával vitatkoznék😄 még motoron is kemény, nem hogy bicon, de az biztos hogy a rugalmasság/szabadon beosztható idő a legnagyobb előnye a pénz mellett.

jan. 9. 01:32
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Barátom egy jó tanács: kerüld el nagy ívben azokat akik a munkád, pénzed alapján akarnak "belédszeretni" s nem a személyiséged, az ember, a férfi érdekli őket benned.
jan. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Lényeges hogy értelmiségi legyen a párom, de ezt nem az aktuális munkája határozza meg.
jan. 9. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Pont ilyennel randizom, pedig 3 diplomám van:-) viszont neki ez átmeneti helyzet, keresi a normális munkát. Te hosszú távon tervezed a futarkodast?
jan. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Amikor megismertem a férjem, akkor épp futárként dolgozott, mert otthagyta a diplomás karrierjét és mást kezdett el tanulni. Aztán meglett a végzettsége, elhelyezkedett az új szakmájában, de így jópár évvel később nem érzi jól magát az irodai aranykalitkában. Váltani fog valami egyszerűbb, kint is végezhető fizikai munkára, vagy visszamegy motoros futárnak. Még nem vette rá magát, de én támogatom benne, anyagilag is megtehetjük mert én is jól keresek.

A lényeg számomra az, hogy intelligens, olvasott, lehet vele mindenről beszélgetni.

jan. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Te is értelmiségi vagy a diplomáddal. Nekem mindegy, mit csinálsz, de lakáshitelt, gyereket nem lehet 250ezres melóra vállalni.
jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

7/9 nyilván nem évtizedekre tervezem ezt a munkát, de most még jó néhány évig el tudnám képzelni (amíg ki nem váltank a drónok..😅), mert tényleg szeretem és sok idő megszerezni egy olyan tudást vagy létrehozni egy vállalkozást ami hasonló jövedelmet biztosítana nekem. Spanyol-olasz szakot végeztem, azzal nem túl fényesek a lehetőségeim.. Nem tudom most pontosan mi a helyzet, de az AI már szinte tökéletesen fordít, a tanári hivatás pedig nem véletlenül nőiesedett el. Egy férfi nem engedheti meg magának azt a luxust, hogy csóró legyen. Legalábbis ha családot szeretne. Utolsó jól írta, és van is egyébként lakáshitelem, aludni se tudnék ha ilyen 2-300 ezrekből kéne azt fizetnem... meg normálisan megkajálni sem...😅

Szóval egyelőre nem váltok, hanem még ötletelek, hogy mit lehetne majd.


Mindenesetre köszönöm mindenkinek a válaszokat, remélem nem csak kedvességből írtátok, hogy nem kiábrándító ha valaki ebből él.


Jól esett olvasni a válaszaitokat, és igen, ettől függetlenül inkább tartom magam értelmiséginek, mint nem és fontos hogy a párommal egy hullámhosszon legyünk szellemileg. Nálam még az se feltétel, hogy diplomája legyen, csak beszéljen, gondolkozzon úgy mintha lenne. Randiztam ilyen lánnyal is.


Jöhetnek még válaszok.:)

jan. 10. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!