Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megkerdezzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megkerdezzem?

Figyelt kérdés
Második randin vagyok túl egy pasival, de őt nagyon semlegesnek látom. Valahogy nem érzem, hogy tetszenek neki. De amúgy keresett a randi után, meg tett utazást, hogy szeretne találkozni. Szerintetek rá lehet kérdezni, hogy tetszem-e neki? Vagy ez hülyeség?
jan. 9. 21:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Miért gondolod, hogy nem tetszel neki? Ezt jó lenne tudni.
jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Huhh, valahogy nem látom a jeleket. Nem nézett hosszasan a szemembe, pl. Én tok sokat nézegettem, akár lopva is, mert nekem nagyon bejon, sajnos.
jan. 9. 21:52
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem csókolt meg, nem flörtölt? Nincs véletlenül zavarban?
jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem flortolt, megcsokolni sem próbált. Nem tudom eldonteni, hogy mit akar tőlem? Nőként erdeklem, vagy vajon csak unalomuzo vagyok?
jan. 9. 21:56
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Rákérdezhetsz, de meg is szakíthatod vele a randizást. Te döntsd el mit szeretnél.
jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha tetszem neki, akkor megszakítani nem szeretném.
jan. 9. 22:04
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Húzza az agyad, hogy kicsit te is érdeklődj felőle. Ügyes... :)
jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kérdeznék semmit, egyszerűen randiznék még vele vagy 3x-5x és ha akkor se csókolna meg pl. akkor elbúcsúznék tőle.
jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Csak elbizonytalanit és elveszi a kedvem. De amúgy, ha így van, akkor inkább mégsem kérdezem meg. Inkább meg egy lépést hátrébb lépek.abbol meg nem lett baj.
jan. 9. 22:30
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne lépj hátra, mert akkor ha tetszel neki akkor ő is hátra fog, mert azt hiszi, hogy nem tetszik neked.

Légy olyan mint eddig, lehet csak nem mer, nem akarja, hogy azt hidd egyedül szexet akar, eleve a "lassúzás" híve.

Nem kell sietni, adj neki időt, legalább még pár randit és ha akkor se közeledik akkor zárd le az ismerkedést vele.

jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!