Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valószínűleg tényleg jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószínűleg tényleg jóképű vagyok, ha eddig mindig csak a nők szedtek fel?

Figyelt kérdés

Ugye a családtól, barátoktól megkaptam már, hogy nem nézek ki rosszul. De ez nem jelent semmit, lehet csak kedvesek akartak lenni.

Én még sose tettem meg az első lépést, mert nem volt rá szükség.

Nem egyszer volt, hogy üres vonaton a csaj odaült dumálni.

Legtöbbször viszont nincs bátorságuk élőben nyitni, ezért ha már ismerősök vagyunk, akkor messengeren írogatnak.


Ja amúgy agyilag nem vagyok 100-as. Introvertált vagyok, sokszor idegesítő ha idegen csaj csak úgy beszélgetést kezdeményez (még ha külsőre be is jön). Kedves szoktam lenni, de érződik hogy nem vagyok nagydumás (és még így se lépnek le).


Átlag férfiakat is sűrűn leszólítják?


jan. 10. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Igen, a nők rendre leszólítják az átlagos férfiakat is. Nincs bírás velük.
jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En atlagosnak mondanam magam, es 5 evente jo ha 1x szolitanak le. Igaz nem jarok el otthonrol tul sokat.
jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát a franc se tudja, megmondom neked őszintén. :D
jan. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak könnyű vérű vagy és esegoista is :D
jan. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A nulladik típusú férfiszabály szerint csak akkor tudhatod magadról, hogy igazán jóképű vagy, ha nemcsak a nők, hanem még a férfiak is fel akarnak szedni.

Mondjuk a felszedést hogyan kell pontosan elképzelni? Mert én úgy tudom, hogy ahhoz nem elég ismerkedést kezdeményezni, hanem el is kell jutni valamiféle barátsági szintig (felebarátság nem ér).

Eddigi tapasztalatom szerint ez a nő próbálkozik férfinél eléggé fehérhollós eset. Vonaton eddig egyszer környékezett meg az a tipikus melegítős mediterrán hatású csajszi, de mint kiderült csak buszjegyre gyűjtögetett volna. Pedig már majdnem kezdtem reménykedni, hogy megtört az átok. 😭🤣

jan. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!