Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnál ha ilyennel jönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha ilyennel jönne randira a pasi?

Figyelt kérdés
[link]
jan. 10. 16:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Mosolyognék, viccesnek tartanám (mármint ilyen aranyosan viccesnek, nem kinevetni valónak). Megemlíteném, hogy milyen furcsa jármű, nem sok ilyet látni az utcán, és ha van kedve róla, akkor beszélgetünk róla, ha nincs, akkor csak hümmög és bólogat, és megyünk tovább, keresünk más témát. Ennyivel részemről le lenne tudva :D
jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
Hidegen hagy.
jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
34%
Kb 6 éve egy szépen restaurált kispolszkival érkeztem, azt bezzeg gúnyosan nevették.
jan. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
Kb mint az első.
jan. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát én kindertojásból mindig ilyet akartam nyitni szóval örülnék:D
jan. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudnam hogy poenbol botrankoztatjq egyszer q népet de amugy nem is öve a kocsi hanem pl csak szereli es nqla van 2 napig, de ha ez sajatja ráadásul ő valasztotta hát megkérném hogy ne égessen vele es ne álljunk a kocsi mellett ne jöjjön ezzel a házinkhoz munkahelyemhez se.
jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
68%
Megkérném, hogy meséljen a járműről. Alaovetőan marhára hidegen hagynak az autók, de ez izgin néz ki.
jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%
Honnan tudom, mivel jön? Néznem kell az utcán?
jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%
Azt, hogy amennyibe ez került, vehetett volna egy normális autót is. Ez baromira nem biztonságos, a sok nyomi meg kimegy vele városon kívül és ott kockáztatja az életét a sok 100-zal repesztő között. Nem beszélve, mi van, ha két kamion közé kerül. Kb. halálfélelem. Ezzel én kb. szép napos időben, szélcsendben, gyér forgalomban, 0 csapadék esetén mernék elindulni, télen véletlenül sem. Éjszaka sem, mert nekiugrik egy nyúl és végünk. De városba jó. Vmi kisvárosba. Moziba meg boltba menni.
jan. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

9, ez a cucc 45 km/h maximális sebességgel tud menni, azt is 1 órán át maximum.

Ha jól tudom autópályán a minimum sebesség 60.

jan. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!