Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Visszautasítás után kaptatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítás után kaptatok már fenyegető üzeneteket, ha igen miket írt vagy mondott? Komolyan vetted? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
jan. 10. 18:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Pl. Letürüm a tükrüdet.
jan. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Hans Pötterman ***** válasza:
91%
Igen,hogy egy életre megbànom, hogy egy ilyen embert eldobtam magamtól
jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon dühös nézésű tokaselfiet.
jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Igen komolyan vettem mert láttam hogy kattos a csávo agyilag nem tiszta. Ilyenekkel nem jó packázni.


Netrol randiztam. A randin mesélt a monika show szeru eletérol asszonveres rendorseg gyamugy meg ilyenek..

De cseten is meg randin is eléggé ilyen személyesek voltak a beszelgeteseink az elejétol is.

Na es randi utan mondtam hogy mennem kell várnak a bnők. Mentunk is melegszendvicsezni meg mászkálni este. De allandoan irkalt, enni se tudtam tole mert követelte a válaszokat. Ha roviden lezartam írt újra. Aztán megint. Egy ido mulva zavart hogy nem áll le.enni se hagy.

Aztán átment féltekenybe számonkérőbe. Aztán abba hogy biztos átvertem. A szokásos bla bla bántalmazoknál hogy a másik a hibás mindig, ő át van verve en hazudok.



Szoval erződött az egesz cseten hogy teljesen rápörög az idegre.


Csetfokozatok a szendvicsezésem alatt tehá 15 percen belul:

Eleinte pár szó - leráznám- de nem lehet

Cset követelése írjak vissza- idegesen rázom már le.

Követeli a válaszokat számonkér - befejeztem vele a kontaktot

- 20 ezer ujabb üzenet a telefon folyamat pittyeg, már hazugsaal atveréssel vádol

Sík ideg szinte ordítanak a sorok

Kb el lehet képzelni hogy szemtol szemben már a nyakán is dagadva vannak az erek..és nem sok kell ahhoz hogy üssön.


Aztán kicsit bujkáltam a városban(a randi helytől ugyanis nem voltunk messze és ő is arra mászkált..), elment az étvágyam, már azon agyaltam hogy engem köröz elverni, meg azon hogy én hülye megmutattam hol lakom(mivel a randi utan átöltözes otthon es utána mentem bnőkhöz tal.⁰ es közben hazakisert)es igy az is elképzelhető hogy vár szépen a ház előtt..így felhívtam az exem hogy nála alszom(nem indokoltam) es odajott értem ahol szendvicsezek, de az is gáz volt ugyanis a szendvicses kiszolgálo pasi meg ismeri a másik exem (engem is), es nem akartam hogy hire menjen az exemnek hogy egy másik palival mutatkozom (ráadasul.olyannal akivel egyutt se vagyok mert ex)mert az azxem meg ilyen nyomozos barom (mai napig ki akar békulni), es 2 perc alatt tudná kivel vagyok az hol lakik mit dolgozik mennyit keres hogyan lehet kirugatni tönkretenni es szoval igy azt mondtam nek várjon meg kint ne jöjjön be a hambishoz értem.


De nem fogadtak el kártyát mert már lezárta a terminált..kp-m nem volt igy ki kellett mennem az exhez pénzért. Abbol meg helybol levágta a szendvicses pasi hogy ezer% biztos hogy pasival vagyok, mivel mondtam is neki kimegyek a kocsihoz kérek vkitol fél pillanat..


Aztán az exnél aludtam minden happy mint mindig, és másnap már meg is jelent a másik exem zaklatni újra.


De szoval az akivel aznap randiztam es idegbeteg lett igy ha várt is a ház elott nem egész éjszaka meg nap..tiltva is van es megszünt létezni számomra. Nem keres nem zaklat.

Már a nevét se tudom.

jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Kaptam vagy 150 üzenetet 4-5 óra alatt. Az egyikben az, hogy de hát milyen jó ember ő és adjak esélyt, a másikban meg, hogy megkeresi hol élek, kibelez, felgyújtja a házamat, stb. Mindezt szépen váltakozva. Előtte se bántam, hogy elutasítottam, de ezek után pláne :D
jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
8%
Az igazán veszélyes ember nem fenyeget, hanem egyszer csak "nem tudsz felkelni reggel" vagy sétálás közben egyszer csak tarkón csap egy 10 kilós kalapács.
jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
7 akik verik a nőket azokra márpedig tipikusan jellemző a 100 üzenet hívás per óra is. Amibol teljesen latszik is hogy mentálisan totalisan zavartak olyankor! Az ilyeneknek nem csak a szája jár. Ütnek vernek ölnek is.
jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
Miután szakítottunk mert szemét módon viselkedett velem a nő, mindenféle drogos meg cigány alakokkal jelent meg időről időre a kedvenc helyeimen, úgymond véletlenül. Próbálta hergelni őket ellenem, rám akarta uszítani őket, azt akarta hogy megijedjek tőle és terrorizálhasson bosszúból. Nekem csak annyi volt a bűnöm hogy nem viseltem el az időnként a kritikátlan viselkedését és hangulatingadozásait, és egy ponton higgadtan közöltem vele hogy én inkább szakítanék most vele, mindkettőnk érdekében. Na és ezt nagyon durván támadásnak vette, hogy kinek hiszem én magam, hogy merem otthagyni, nagyon meg fogom még ezt bánni ahogy vele bántam és társai. Szóval teljes agybaj.
jan. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%

8.


Iszonyú rossz taktikai érzékre vall. Ha kiakarsz nyírni valakit, akkor előtte fenyegetni kb. felér egy börtönkártyával.

jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
10 de ezek nem tervezetten szervezetten ölnek hanem hirtelem felindulás náluk mindig.
jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!