Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy fiú elhív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy fiú elhív radindra aki szimpatikus és azt mondjátok, hogy most senkivel nem szeretnétek randizni ( tegyük fel, hogy igaz) és ez megváltozik, szólnátok magatoktól vagy azt szeretnétek, hogy hívjon el újra?

Figyelt kérdés

jan. 13. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, mikor történt a meghívás, (egy, két év távlatàból, màr nem keresném a pasit, ha végig jó kapcsolatban maradtunk, az más, akkor attól függne, ő, hogy áll a kapcsolataival) és mennyire tetszett a pasi (ha épp csak szimpatikus volt, akkor nem biztos, hogy külön ezért megkeresném).
jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én általában akkor szoktam azt mondani, hogy most senkivel sem szeretnék randizni és ismerkedni, amikor nem egy szimpatikus pasi van előttem, aki se külsőleg, se belsőleg nem tetszik, nem mozgat meg.

Általában mindig szeretnék valakit magam mellett, de kevesen vannak, akikkel úgy igazán eltudom képzelni a dolgot, ezért inkább, hogy ne bántsam meg, azt mondom neki, hogy jelenleg nem akarok kapcsolatot. Pedig de, csak nem akarok bunkó lenni.

jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólok és ne hívjon el.
jan. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kitana. ***** válasza:
100%
Ha amúgy szimpatikus volt, csak valamiért tényleg nem akartam senkit, akkor lehet ráírnék, hogy mi a helyzet vele, gondolom innen meg alakulna, ha még érdeklem.
jan. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

En nem. Ha nem akarom randizgatni akkor epp depis vagyok vagy nyűgös. Általában ez csak akkor valtozik ha vki kiszed belole. Es hirtelen megvaltozik a világ.

Magamtol ez nem szokott változni.


Kb olyan vagyok mint egy golyó nyugalmi allapotban. Akkor tudok csak gurulni ha vki meglök. Másképp nem. Nincs miert. Nincs terv meg cél.

jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
*Nalam ez ugy van hogy alapbol nincs kedvem randihoz. A pasik.o0%- a megérti, nem nyomul, le is ejti, megy tovabb. De van az a 10% aki el tudja érni azt hogy mosolyogni fogok élet lesz bennem és talpra állok és sugárzom es feltámad a bombanő bennem. Es go.
jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*90%-a megérti
jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megvárnám,hogy keressen. Baszki szépen megírta, nem pedig eltűnt stb.

Egyébként nekem is szokott ilyen lenni és hónapokig eltart, h nem akarok randizgatni. Mennyi idő után írtál/ írnál neki?

jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szólnék magamtól. Honnan kéne tudnia a férfinek, hogy mikor ér véget az én nem randizós időszakom? Szerintem egyértelmûen nekem kell szólnom.
jan. 15. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!