Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az első randin nem lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első randin nem lettem szerelmes a lányba, s nincs meg a vonzalom még érdemes folytatni?

Figyelt kérdés
Ő jól érezte magát velem elmondása szerint.
jan. 15. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Ha nem kell annyira, akkor nem érdemes.

Engedd el.

jan. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Első randin szerelmes 😅nekem ez mindig olyan vicces.
jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Szerelmes? Első randin!?? Ahjoz hetek kellenek, akár hónapok. Az, hogy a fsz feláll, az még nem szerelem, te 😃


Első randitól vonzalom az lehet, meg szimpátia, meg ilyenek. De még fellángoláshoz is kell több találkozó. Nemhogy szerelemhez.


Szóval lényeg az, hogy ha nem tartod vonzónak a randipartneredet, akkor annak amúgy nincs értelme. Nincs kémia. Soha nem lesz szerelem belőle.

jan. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem sem fogott meg az uram az első találkozón. Ellenben nagyon jót beszélgettünk. Igazából apukám beszélt rá hogy adjak neki még egy esélyt és menjek csak el szépen még egy randira vele. Olyan jól alakultak a dolgok hogy már évek óta együtt élünk és néhány hónapja vettünk közösen házat. Már az eljegyzés is megvolt. Az esküvő is tervben van. Apukám azóta is nagyon büszke magára hogy ő adta meg ehhez a kezdő lökést. 😄

27N

jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!