Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha már randiztatok valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már randiztatok valakivel kétszer, háromszor, de meggondoltatok magatokat, akkor lezárjátok vagy csak eltűntök?

Figyelt kérdés
jan. 16. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már találjoztam valakivel, akkor nem ghostingolok.
jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben az esetben hatalmas bunkóság a ghosting!Aki ember az megáll előttem... Mondja el, és legyen őszinte! Nem bírom a játszmákat!
jan. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mindegy, hogy mit nevezünk "lezárásnak". Egy váratlanul, előzmények nélkül, a semmiből küldött rövidke SMS vagy email mint "lezárás" szerintem majdnem akkora tapintatlanság, mint a ghostingolás. Különösen hogyha indok nélküli, vagy ha szívenszúrás-szerű indokot hoz fel az illető.
jan. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha megmondod korrekten, hogy bocs, de mégsem érzed, hogy szeretnéd a folytatást, szerintem jobb, mint lógva hagyni a másikat, aki egy darabig reménykedik, aztán meg csalódottan tudomásul veszi, hogy ennyi volt.
jan. 16. 19:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen egyértelmű, hogy megírom, ha nem akarok már kapcsolatot tartani.

Számomra hatalmas taplóság ezt kihagyni.

Ghosting max pár napos Lapos, felszínes online beszélgetés esetén oké részemről.

jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amilyen jellemtelenek a mai lányok, simán megteheted, mert megteheted, nem lesz következménye. Elkorcsosult a társadalom.
jan. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Férfiról van szó.
jan. 17. 07:35
 8/11 anonim ***** válasza:

#7: Férfiak és nők esetében ugyanúgy igaz, hogy a ghostingolás mögött leginkább a kellemetlen pillanatoktól való elmenekülés van. Az emberek nagy részének nehezére esik magyarázkodni, különösen, ha a valós magyarázat kínos, hazudni pedig úgyszintén. Gondolj csak bele: a küld neked egy emailt, hogy nem akar tovább ismerkedni veled. Egy ilyen indoklás nélküli emailből ordít, hogy nem akarja a valós indokot megadni, méghozzá valószínűleg azért, mert az rád nézve sértő (pl. mert unalmas embernek talál). Tehát ez irtó kínos. A másik két opció pedig, hogy megírja a valós indokot, amivel biztosan megbánt, vagy indokként kegyes hazugságot ír, ami két-három találkozás után már legtöbbször szükségszerűen annyira átlátszó, hogy nyilvánvalóan az. (Egyetlen találkozás után sokkal könnyebb kíméletes hazugságot kitalálni.) Tehát igazából három opciója van, amelyek mindegyike rá nézve kellemetlen szájízt hagy maga után. S ugyanez a három kínos opciója van, ha felhív vagy személyesen mondja meg, hogy nem akar tovább ismerkedni veled. Így hát önvédelemből, gyávaságból megpróbál "kiradírozni" az életéből, mintha nem is léteznél, vagyis ghostingol.


Annyit tennék még hozzá, hogy a két-három találkozás utáni egyoldalú szakítások esetén szerintem arra lehet leginkább gyanakodni, hogy időközben belépett a képbe egy másik személy, aki jobban tetszik nálad. Nem mindig ez a valós magyarázat, de szerintem ez a legvalószínűbb.

jan. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezzel minddel egyet is értek. SZerintem amúgy magyarázkodni sem kell. De csak így eltűnni valaki életéből a legalja. Mert a szernecsétlen (jelen esetben én) várok, várok, még aggódom is. Aztán leesik, hogy orbitális ghostingolás áldozata lettem és még annyira sem méltatott a másik, hogy annyit mondjon, csá. Én hasonló esetben megírtam, hogy ne haragudjon, de nem érzem most, hogy szeretném folytatni az ismerkedést és további minden jót kívánok. A másik tök normálisan fogadta és szerintem értékelte, hogy megtisztelem azzal, hogy nem rabolom az idejét és legalább elköszönök.
jan. 17. 09:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyszer volt ilyen, akkor csak simán flegmán válaszolgattam neki, amúgy az volt a bajom vele, hogy a harmadik randin sem volt csók és amikor én közeledtem felé hirtelen hátraugrott. Látta hogy leszarom már úgyhogy nem is hívott el negyedik randira.
jan. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!