Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más nővel is volt már ilyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nővel is volt már ilyen, hogy azért nem akar egy férfival összejönni, mert ő túl fiatalnak néz ki?

Figyelt kérdés

Van egy helyes, magas srác, akivel kétszer találkoztam. Viszont 28 évesen kinéz vagy 20-21-nek, nem viccelek. Az arcvonásai, a bőre is iszonyatosan puha és ránctalan, mint egy olyan korúnak.


Kövezzetek meg, de engem ez zavar, mert nekem 27 évesen már sajnos látszanak enyhe ráncok itt-ott az arcomon, a szemem körül, a szám körül, a bőröm sem egy 20 évesé már és szerintem kinézek kb. 27-30 évesnek most csak így magunk közt mondva. És ez van a fejemben, hogyha egymás mellett vagyunk, plusz mindkettőnknek tudják a korát, akkor én tiszta öregnek nézek ki mellette, csak még jobban kiütközik ez.


Mással is volt már hasonló? Én vagyok a 100% hülye? Más nő is van, aki hasonlót élne át hasonló helyzetben?


jan. 16. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Nekem a fizikailag lemarafottakkal az a tapasztalatom hogy agyilag is levannak.

Ismetek en is ilyat akin nem latszik a kor de a szájában is megalszik a tej.

Másik meg olyan pörgős viccelős drogos hülyegyerek mint a húszévesek, 30nak ha kinéz kozben 40 éves de kb 165 magas csak.

jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez mindig így szokott lenni. A nők előbb öregszenek, és nem csak külsőleg, termékenységileg is!


Szóval ne görcsölj, fogadd el!

jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Akinek megalszik a tej a szájánan az egy 185 centis pasi kb, vagy 190, de bababőr nála is..agyilag totálkàr. Soha nem lesz nője.
jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még nem volt velem hasonló, de tök valid indok. Ha nem tetszik a külseje hát nem tetszik, te döntöd el kivel akarsz lenni.
jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
2 a nők 40 évesen is bombanők tudnak lenni. A pasik robbannak pont le.
jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4. Tetszik neki, hiszen helyesnek tartja. Az zavarja, hogy ő néz ki idősebbnek mellette, pedig csak egy év van köztük. Ez ilyen ha " szebbnek akarsz tűnni, rondábbakkal mutatkozz" dolog lehet. 😃
jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanez vagyok
jan. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen de vicces én nőként azt szeretem ha kb velem egyidős a srác tehát húszas éveek vége de 17nek néz ki :D Nekem ez vonzó és kész
jan. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!