Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El rontottam valamit, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El rontottam valamit, vagy tényleg nem akar belemenni ilyen állapotba egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lánnyal, akivel már az első perctől kezdve eléggé látosztt, hogy tetszünk egymásnak. Azóta volt 4 randink is (kézenfogva sétálás, csók). Kerek perec kimondta nekem, hogy nagyon kedvel és nem szeretné elrontani velem a dolgot. Viszont történt egy olyan dolog, hogy kiderült van neki időszakosan mélyhullámai mentálisan. Emiatt egy hétig nem hallottam felőle és a legutóbbi találkozásunkor azt mondta, hogy nagyon kedvel, de emiatt a dolog miatt nem akar belemenni egy kapcsolatba úgy, hogy nem tud annyit beleadni, mint amennyit kap. Ezt akkor ott el is fogadtam, de azóta beszéltük, hogy majd találkozunk és újra beszéljük a dolgot. Tényleg csak fél így belebonyolódni egy kapcsolatba vagy inkább leakar kedvesn koptatni engem? És van e esély arra, hogy ezt visszafordítom valahogy? 25/F

#randi #kapcsolat #Kedvel/nem kedvel
jan. 17. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ez inkább a kedves lekoptatás kategória lesz.

Én azt mondom, ne próbáld visszafordítani, keress mást. Akkor is jobban jársz így, ha igazat mond amúgy.

jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak vajon mi változott meg egyik napról a másikra? Mielőtt beütött volna a gondja azt berszéltük telefonon, hogy miket fogunk csinálni kövi héten :/
jan. 17. 14:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lekoptatás. Megtanulhatnátok végre, hogy nem mindig kell keresni valami mögöttes jelentést egy adott kijelentés mögött. Értsd meg azt, amit mondott.
jan. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezért nem keresek kapcsolatot.


Nem értem, hogy mindenki az önismeretet nyomatja, de ha valakinek van önismerete, és látja, hogy rossz partner lenne egy kapcsolatban, akkor biztos csak lekoptat. Ez tűnik a legnagyobb félelemnek férfirészről.

jan. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ugye erre feltudom tenni azt a kérdést, hogy akkor miért kezdett bele velem ebbe, de szerintem úgy gondolta, hogy nem fog elő jönni ez a gondja, és mindenki szeretne szerintem előbb vagy utóbb valakivel lenni.
jan. 17. 15:44
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Te amúgy mit gondolsz, milyen lennél kapcsolatban, ha idegenektől várod el, hogy megmondják neked, mit gondol egy lány akivel itt rajtad kívül senki nem találkozott? Miért nem kérdezed meg ezeket tőle? Soha nem leszel normális kapcsolatban, ha gondolatolvasol, kombinálsz és sunnyogsz.
jan. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mások nézőpontjára vagyok kíváncsi, hogy hogy látják a helyzetet, de igazad van.^^
jan. 17. 22:12
 8/9 anonim ***** válasza:

"van neki időszakosan mélyhullámai mentálisan"

Mindenkinek vannak, csak nem mindegy, milyen gyakran, és milyen mély.

jan. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én megértem a csajszit.

Picit legyél türelmes, aztán alakul.


Én pl. a válásom óta nem kerestem kapcsolatot, mert az exemmel annyira durva volt a vége, hogy rendesen féltem stb. Jó, mentális gondok nem voltak, de akkor is.

Ennek 3 éve, eddig senkit nem akartam ártani azzal, hogy sérülten kezdek bele egy újba.

jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!