Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok szép férfi, sőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szép férfi, sőt inkább csúnya, mégis gyakran megnéznek feltűnően csinos lányok, miért?

Figyelt kérdés

Csak annyi hogy 190 cm magas vagyok, és járok edzeni.


Nem veszem természetesen komolyan, de a csúnyaságot is ennyire megnézik vagy miről lenne szó?


jan. 17. 15:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
kidolgozott tested van és magas vagy, nem számít az arcod nyertél ezért néznek meg a csajok.
jan. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy rosszul ítéled meg saját magad.
jan. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1


Pedig pont azt gondoltam, hogy az arc a legfontosabb

jan. 17. 15:45
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
#3: Nem, tévedsz, az összhatás a legfontosabb.
jan. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Testkepzavaros vagy.
jan. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

5


Hát nem tudom. Az tény, hogy az állkapcsom el van bhaszva, nem túl markáns és nem is teljesen egyforma a két oldalon.


Tinderen például szinte alig kapok matchet. Ott inkább a markáns állúak, tipik szépfiúk aratják le a babérokat.


Ezért is nem értem mi van olykor a való életben.

jan. 17. 16:28
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
A test is nagyon fontos. Örülj, hogy magas vagy és sportos, az nagyon sok a latban. A szépség meg relatív. Én voltam már mások által rondának mondott pasiba is szerelmes.
jan. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

nekem meg hatalmas elálló fülem van, amióta kidolgozott testem van, engem is jobban megnéznek a szép csajok.

Nem csak arc számít, hanem hogy mennyire adsz magadra.

jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

#6: esetleg próbáld ki a következőt: legközelebbi alkalommal észreveszed, hogy egy lány néz, vedd úgy, mintha a tekintete annak lenne a megfelelője, hogy AZ ORRA ALÁ MORMOGVA (ez utóbbi fontos, tehát ne hangos odaszólás megfelelőjének tekintsd) azt mondja: "helló, jó pasi". Szóval te ugyanúgy CSAK A NÉZÉSEDDEL úgy nézel rá (de nem ilyen "ajtóstul rontok a házba" jelleggel, hanem kicsit visszafogottabban, finomabban), tehát a tekinteteddel azt "válaszolod": "igen, csinos csajszi? Nos?"

Tudom, hogy ez nagyon bután hangzik, de legalább próbáld meg gondolatban elképzelni / "levetíteni magadnak" ezt a jelenetet.

jan. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#9 voltam, még egy nagyon fontos: ha úgy döntesz, hogy a való életben is kipróbálod ezt, akkor fontos, hogy ez a "válasz nézés" KICSIT kihívó, NAGYON kedves, melegséggel teli, és NYITOTT, ÉRDEKLŐDŐ legyen. Ha erre láthatóan elpirul, urambocsá' elolvad, akkor megvan a válasz a kérdésedre.
jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!