Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy győznél meg egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győznél meg egy fiatal nőt ha csávó lennél hogy jöjjön veled randira?

Figyelt kérdés
Marketingesen nézve: ha a "pasi" egy termék lenne, mi a két fő előnye amit bemutatnál.

jan. 18. 12:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Azzal ha ténylegesen érdeklődik irántam és partner abban ,hogy őszintén üljünk le és beszéljük meg ki mit akar a másiktól!!!

Ez vinné mindent !

jan. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Én ha valakit elhívok az általában igent mond.. persze nem is szoktsm csak úgy akárkit elhívni. Így nem kell győzködnöm mert mire elhívok biztos hogy valamennyire kedvel engem.
jan. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem szoktam senkit győzködni, elhívom, és ennyi. Ha tetszik a külsőm, és a megjelenésem, akkor úgyis eljön. Ha meg nem, akkor sajnálom, mert nem tudja, hogy mit hagyott ki.


Annyi "trükk" van, hogy nyilván szituációba kell helyezni a meghívást. Pl.: Bolt, veszek valamit, amiről kikérem a vásárolgató lány véleményét. Itt máris látszik, hogy leáll-e velem beszélgetni, vagy le sem köp. Ha beszéltünk, a termékről, akkor megkérdezem, hogy lenne-e kedve közösen kipróbálni? Mondjuk... ma?

jan. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%

2.


- Te nem nő vagy?

- Ez, amit írtál, biztonsági játék, mert olyan embert hívsz el, akivel ismeritek egymást.

jan. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem nő vagyok.


Igen, olyat hívok el akit valamennyire ismerek. Teljesen idegenet minek hívnék el?

jan. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A marketinggel ugy vagyok, hogy ha nem szeretek bele adott termekbe en magamtol, akkor meg ha valoban szuksegem is volna olyan tipusu termekre, en akarnam eldonteni, kivalasztani honnan, mikor mit veszek.

Pontosan igy vagyok a pasikkal is. Es ha marketinges dumarol van szo, mert mar lasszoval probal megfogni, ido kerdese, mikor csapom ra az ajtot, telefont, stb.

jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%

5.-re.


"Teljesen idegenet minek hívnék el?"


Ööö..., mert megláttad, és megtetszett? De amit írtál, azt sok embertől hallottam már, és mindig csodálkoztam rajta. Mert így egy csomó lehetőséget elszalasztanak, meg egy idő után ki marad az ismerősök közül, a saját anyukád, vagy a hugod?

jan. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

#7


Nem gondolnám hogy elkellene hívnom bárkit aki külsőre jól néz ki vagy tetszik vagy tetszene. Számomra fontos a személyiség. Nekem szükséges, hogy egy kicsit legalább ismerjem a másikat és legyen pár beszélgetésem vele előtte.

jan. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Értelemszerűen nem arra gondolunk amikor:

-bármilyen elhívás jó, mert határozottan tetszik a fiú a lánynak.

-amikor annyira ellenszenves az ember hogy úgysem sikerül.

Inkább arra, amikor határeset a szituáció, jó kommunikációs készséggel kell meggyőzni, hogy miért jöjjön ő veled randira.

jan. 18. 13:38
 10/14 anonim ***** válasza:
36%

9.


Na arra nincs recept.


- Nyomhatsz akármilyen dumát, a viccestől, a "Meghalt az anyám..."-ig, ha nem jön be a külsőd.

- Aztán ott van a másik személyisége. Külsőre lehet, hogy egy kedves, cuki, visszahúzódó lány, közben meg a bunkó, nagypofájú, 30 centis farkú pasikra izgul.

- Helyzet/helyszín. Nem mindegy, hogy egy 2 órás repülőúton ül melletted, vagy épp a boltba ugrott be 2 kifliért.

jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!