Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Ti milyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti milyen esetben örülnétek egy pasi közeledésének?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy bejön nektek és szívesen ismerkednétek vele ti is. Ha csak és kizárólag szingli és úgy próbálkozik az egyetlen opció, vagy ha úgy tűnik van barátnője, de épp szakítás szélén vannak, te tetszel neki és inkább már feléd húz.

jan. 18. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Engem taszít a hárem érzés. Nem erdekelnek a kifogasok.
jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Kizárólag, ha ő is szingli.
jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Szingli legyen, de nem volt még olyan, hogy egy ismeretlen bejött nekem.
jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Csak és kizárólag ha ő is szingli. Egyrészt nem érdekel, hogy állítása szerint szakítás szélén vannak, amíg nem zárta le végleg, addig részemről ő foglalt. Másrészt még ha ez igaz is és nem csak egy kamu szöveg, akkor sem akarnék úgy kapcsolatot, hogy az előzőből úgy lép ki, hogy én már ott vagyok a háttérben (akkor se, ha addig semmi nem lenne közöttünk). Ha nem jó a kapcsolata, szakítson, lépjen túl rajta és mikor készen áll, akkor kezdjen ismerkedni. Nálam ez az egyetlen opció.
jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Szingli legyen egy ideje, nem leszek pótlék.
jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Világos!

Köszönöm a válaszokat!

jan. 18. 21:12
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha szingli.
jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem zavar, ha a kapcsolat végén van. Nem az én problémám.
jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Kapcsolatban legyen, mivel én is abban vagyok.
jan. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ha sok pénze van
jan. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!