Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedélybeteg férfiként ne is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedélybeteg férfiként ne is álmodjak egy normális kapcsolatról?

Figyelt kérdés

Elcseszett kapcsolatom már volt bőven, és hát többnyire én csesztem el. Néha vannak jobb periódusaim, akkor sok nőnek bejövök, ilyenkor még lelkes is tudok lenni,de aztán jön egy rossz hangulati hullámvölgy,és minden elromlik, a pszichológusom szerint lehet esélyem,csak minél előbb érdemes tisztázni a másikkal,h mire is számíthat,mert sokszor félreértik,és azt hiszik,h valamit rosszul csinálnak,vagy velük van bajom.

Nemtom, mi okozza,de néha hetekig az ágyból sincs kedvem kikelni, motiválatlannak érzem magam, hiába vannak nagyon jó barátaim,hiába ismerkedem meg tök normális nőkkel, hiába élek jól, hiába utazom jó helyekre, mintha semmi nem tudna lázba hozni. Aztán ha néha jön is pillanatnyilag,ami lelkesít,az hamar alább is hagy.

Szeretek tervezgetni,de túlságosan elméleti ember vagyok, hiába vannak nagyon jó ötleteim, hiába tudok jól megtervezni dolgokat,ha a gyakorlati rész,az apró lépések aztán egyáltalán nem érdekelnek.

Kapcsolatokban is ez a szörnyű,h idealizálom a másikat,egy csomó mindent elképzelek vele,h milyen jó lenne, aztán gyakorlatban vagy nincs is kedvem végül megvalósítani, vagy ha meg is valósul,nem érzem magam olyan jól,amikor ott vagyok, valahogy képtelen vagyok a pillanatnak élni,folyton a jövőn agyalok,meg szorongok,mintha nem lennék ott a jelenben.



jan. 18. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

Cigi drog rossz taplalkozas vitaninhiany fizikai elsosorban ami kihat a közérzetre ezáltal az romlik es jön a depresszio.


Ha fel lennél tankolva vitaninokkal nyomelemekkel normalisan ennel sportolnal javulna a szervezeted azzal erőre kapsz azzal meg sugarozni is fogsz.


Az eletmod nagyon meghatarozo sajnos összefügg a fizikum és a psziché.

jan. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Előbb ezt oldd meg, aztán ismerkedj.
jan. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem cigizem,nem drogozom, még alkoholt is csak ritkán iszom, normális kajákat eszem,sok gyümölcsöt,zöldséget,vitaminokat is szedek. Nálam biztos nem ezen múlik a dolog. Több éve pszichológushoz járok,és én szoktam mondani neki,h nekem nincs értelme így kapcsolatokat kialakítani,de ő biztat állandóan,h de igenis van értelme,és biztos, hogy megtalálom azt,akivel passzolunk és hosszútávon motiválni tudjuk egymást.
jan. 18. 23:30
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az a baj, hogy úgy indítod a kapcsolatot, hogy a másiknak máris van feladata.
jan. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem is rögtön van számtalan feladatom. Egy kapcsolat az rengeteg feladatból és energiabefektetésből áll, legalábbis ha komolyan veszi az ember.
jan. 18. 23:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne a feladatod?
jan. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Fenntartani a kapcsolatot, erőt venni magamon,olyan dolgokat is bevállalni,amihez nem feltétlen van kedvem, amikor éppen nincs a legjobb hangulatom,akkor se a másikra terhelni ezt, hanem összehangolni a dolgot,h ne egymás terhére legyünk,hanem építsük egymást.
jan. 18. 23:48
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ezekre feladatként tekintesz, ne legyen kapcsolatod.
jan. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem előbb gyógyulj meg, aztán próbálkozz.

Javaslom a jogát, de különösen a meditációt és a heti 1-2 intenzív testmozgást...

Gyógyítják a lelket.

jan. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! A jóga egyébként jó ötlet, meditálni néha szoktam amúgy.

Ja alapból én is úgy vagyok vele,h előbb jobban kéne lennem, nem egészen értem,h a pszichológusom miért biztat folyton,de lehet csak így akar lelkesíteni.

jan. 19. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!