Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon ebből lehet még valami? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ebből lehet még valami? 19f

Figyelt kérdés

Meg ismertem egy lányt egy buliba még kb fél éve,de még csak most írtam rá.

A buliba az egyik barátnőjevel voltam és kavartam vele,ő át vert és kihasznált,azért írom le mivel fontos tényező lesz később,kb a buli utan pár napra dobtam mivel rá jöttem,hogy szórakozik velem.

El telt fél év, és a Instagram fel dobata a barátnőjét akivel egész jól kijöttem a buli alatt,semmi komoly nem történt csak baráti beszélgetések folytak le, köztünk.

Rá írtam jött is válasz,az elején minden jó volt,eltelt pár nap és már nem nagyon válaszol vissza, még nem hívtam el randira mivel az idő is elége rossz és nincsen sok szabadidőm.


Kérdésem az lenne,hogy megéri ezt folytatni?


arra gondoltam,hogy ma elhívom és akkor úgy is kiderül,hogy akar e valamit tőlem.



jan. 19. 08:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Ahogyan észre vettem nem voltak olyan nagy barátnők,de azért valamennyi szinten ismeretek egymást
jan. 19. 08:45
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ilyen írástudás mellett inkább szóban próbálkozz.
jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!