Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alkohol segít vagy ront...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alkohol segít vagy ront egy randizáson?

Figyelt kérdés
Mondjuk első vagy második randin beültök italozni valahova, koktélozni és mondjuk picit több alkohol fogy ott a kelleténél, de nem részegség csak ilyen becsípés, ez segíti a vonzalmat vagy ront rajta, gondolok arra hogy felszabadultabbak az emberek, gátlások jobban feloldódnak, így jobban látja a másikat...jobban jöhetnek az érzelmek. Az alkohol megszépíti esetleg a másikat
jan. 19. 10:04
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
84%

Szerintem, mivel a józan ítélőképességet befolyásolja, nem a legjobb az első randikon. Amúgy van kedvenc kocsmám meg minden, ahová biztos elvinném a delikvenst előbb vagy utóbb, szóval nem vagyok prűd ebből a szempontból, de elsőre biztos, hogy nem.


38/N

jan. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
1. De miért lehet emiatt baj az alkohol?
jan. 19. 10:08
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Ha neked alkohol kell ahhoz, hogy más megszépüljön a szemedben az már rég nem jó.
jan. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
Alkoholistákkal így lehet ismerkedni. :-)
jan. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
100%
2: azért szerintem egy első randin nem árt a realitásérzék. Meg honnan tudjam, ő milyen pia nélkül? Azért a mindennapokban többnyire nincs benne semennyi alkohol gondolom. Ha meg igen, régen rossz.
jan. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
30%
Ebből a szempontból rontó tényező
jan. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
68%
Én szeretek iszogatni az első randin. Kicsit oldottabb lesh a hangulat tőle. Aki szerint meg egy borozás befolyásolja az ítélőképességedet, az nem ismer mértéket és magából indul ki.
jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%
Te most valakit alkohol befolyása alatt akarsz lefektetni?
jan. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem abban reménykedik, hogy ha iszik a másik fél, akkor majd vonzónak találja őt, holott személyesen nem feltétlen...
jan. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%

Az amúgy durva, hogy valakinek az alkoholfogyasztáról a kontrollvesztés jut eszébe... Nem mindenki ekkora alkesz ám. :D


Meginni egy jó bort vacsora mellé vagy egy meleg nyári napon felbontani egy sört még mindig nem egyenlő azzal, hogy valaki annyira lerészegedik, hogy nem tud normális döntést hozni egy randin.

jan. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!