Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem működik a direkt ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem működik a direkt ismerkedés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az előző kapcsolataim mind indirekt módon alakultak. Most viszont nem mozgok olyan környezetben, csak online tudok ismerkedni, onnan pedig ha randira kerül sor feszélyezve érzem magam, mert tudom, hogy miért vagyunk ott mindketten, stb. Kényelmetlen a szitu és nem is tudok önmagam lenni.
jan. 19. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Ha kényelmetlen, kellemetlen, akkor ne csináld!
jan. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra ,hogy a másik PONTOSAN ugyan ezt érzi.
jan. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

1: És akkor mit csináljon helyette, mikor egyértelműen jelezte, hogy nincs más lehetősége? Maradjon egyedül, amíg lesz? Ha nem lesz már többé, akkor így járt?

Olyan könnyű ezt mondani...

jan. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 pontosan. Várjon a sorára! Ha nem tud akkor kapcsolatfüggő, aki egyedül közvetve életképtelen.
jan. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4: Hát hogyne. Én 23 és 31 éves korom között vártam. Eltelt a fiatalságom teljesen egyedül, még egy nyomorult randi sem volt. Nem kapcsolatfüggőség, ha valaki nem akar erre a sorsra jutni, hanem teljesen normális! Inkább az az egészségtelen, ha valakinek így telnek az értékes évei, mint nekem, meg az, aki szerint ez rendben van.

3

jan. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha mindenki úgy tekintene a párkapcsolatára mint egy desszertre amit csak életében egyszer tud enni a cukrászdába és nem úgy mint egy kis utcában működő hétköznapi kifőzdés borsó főzelékre érteném.
jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!