Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lépjek tùl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlll3 kérdése:

Hogy lépjek tùl?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem valakivel. Nagyon megnyìltam neki, a randi nagyon jòl sikerült. Minden volt, majd egyszer csak eltűnt. Az eddigi önbizalmam, ami amùgy se volt sok, teljesen romokban. Nagyon régen nem voltam senkivel se, s most ùgy éreztem találtam egy kedves, aranyos, normális férfit, aki megérthetne, erre átver. Nőtársaimtòl kérdezem, hogy mit szoktatok ilyenkor csinálni? Ezek után, ha minden nehézségemről és érzéseimet tudott ez a pasi, akkor hogy fog tudni valaha is ùjra bízni?

jan. 20. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell csinálni semmit. Ez van. Töröld a beszélgetéseteket, ismerkedj tovább. Ez egy ilyen műfaj, nem veled van a baj.
jan. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem vert át senki téged, kiábrándult belőled ennyi a sztori.

Tovább kell lépni és kész.

jan. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es köszi. Én is rájöttem. Tehát a szex jò volt, mégse kellek. Na, ez az, ami romboló.
jan. 20. 10:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezen kár rúgózni, nem lehetsz mindenki számára tökéletes. Majd jön olyan, akivel passzoltok.
jan. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Nem tetszettél neki külsőre eléggé. Annyira még épp igen, hogy egy dugásra jó legyél neki, de annyira már nem, hogy felvállaljon téged a családja, a barátai előtt és hogy kézen fogva menjen veled az utcán.


Brutál fontos a külső a mai világban. Az, hogy valakinek milyen szép az arca vagy mennyire jóképű és hogy mennyi zsír van a testén.

jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Kedves Kérdező!


Semmi gond nincs veled, hidd el.

Ez most így alakult, mindenkivel megtörténik, ne aggódj :)

Valamiért ennek így kellett most lennie, ennél rosszabb dolog sose történjen veled, azt kívánom.

Pár napig szomorkodsz, aztán elfelejted mint egy vacsorát ;)

jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5

Te hány éves vagy? :)))

jan. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Az legyen a célod, hogy ne keseregj emiatt. Tüntess el a környezetedből mindent, ami Téged rá emlékeztet. Aztán igyekezz ismerkedni. Járj egy szakkörbe, tanfolyamra, ahol könnyebben találsz magadhoz illő párt.

Legjob orvos az idő, és mivel minden zsáknak akad foltja, Neked is bejöhet az utadba valaki, akivel szeretitek majd egymást. Sok sikert!

jan. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia férfiként már jártam úgy hogy addig kellettetem neki mig valamit meg vettem neki
jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
34%

"Tehát a szex jò volt, mégse kellek. Na, ez az, ami romboló."

Romboló az volna,ha megtartana guminőnek.

jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!