Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Annak mi értelme hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak mi értelme hogy egy fiú elkéri egy lány számát akárhol, hisz randiidőpontot egyeztetni ott is, előismerkedni meg Facebookon is tudnak?

Figyelt kérdés

jan. 20. 13:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem adja meg a szamat, akkor titkol valamit (netan egyszerre tobb fiuval/lannyal ismerkedik).
jan. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Én ebből nem értek semmit.


Hogy-hogy mi értelme van?

jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ahelyett hogy megbeszélnétek hogy mondjuk holnap este hatkor a kávézóban egy jót beszélgettek, mi értelme időpontegyeztetéshez felhívni hogy váratlan időpontban? Ha meg randi előtt kicsit megismernétek egymást, akkor ehhez miért nem bőven elég egy Facebook chattel, vagy hanghívással?
jan. 20. 13:53
 4/25 A kérdező kommentje:
Szórakozóhelyen meg ha alapból fel akar menni valakihez dugni egy csaj, akkor mi értelme ehelyett a számát elkérve lelépni és délelőtt hívogatni?
jan. 20. 13:57
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
Követve a logikád, elég lenne elkérnie a lány Insta címét, és kiverhetné a képeire, de nem?
jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Hát például amikor mész orvoshoz a fogyatékosságoddal, akkor is megbeszélitek hogy mikor mész rutinvizsgálatra, nem csak a telefonszámodat kéri el hogy majd egyszer keresitek egymást. :D
jan. 20. 14:01
 7/25 LuckyLevi ***** válasza:
78%
Gondolom a srácnak nem volt tiszta a helyzet, hogy Te már ott és akkor felmentél volna hozzá. Vagy nem volt hova vinnie, mert nem egyedül lakik.
jan. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%

Én alapból a telszámelkéréssel kezdem. Az insta és hasonlókat meg lasz..rom.

Én élőhanggal és élőképpel szemtől szembe szeretek ismerkedni. Megvan ennek a varázsa, várni a holnapot, az esti vacsorázos hangulatot. Készülni rá lélekben stb stb.

Ezt semmilyen online cucc nem tudja éreztetni.


Pont nem érdekel, ki mit instázik kivel.

jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha gyors a találka, egyik fél siet valahová miközben szimpatikusnak találják egymást, látom értelmét miért adja meg a telefonszámot.


Egyébként telefonszám nem csak randi egyeztetésre jó, hanem akár előtte bármikor beszelni. Teljesen más, mint cseten.

jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
46%

Én meg pont, hogy semmire nem tudok becsülni egy olyan férfit, aki találkozik velem élőben, de ahhoz sincs mersze, hogy odajöjjön és minimum elkérje a számok és/vagy személyesen hívjon el valahova.Teljesen komolytalan az ilyen.Ha nem mer felhívni, telefonálni szintén.


Tudom, kényelmes a virtuális térben rejtőzködni, mint valami csúszómászó, de aki csak ott mer megnyilvánulni, az egy szociális analfabéta.

jan. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!