Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a helyzet? (Pontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a helyzet? (Pontosabban lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom, mennyire érdemes kiírni ide a kérdést és azt sem, ez-e a jó kategória.

A múlt hétvégén egyik filippino haverom bulijában megismertem egy szintén filippino lányt. Több órán át beszélgettünk aznap este, majd másnap elhívtam randira, ami tegnap meg is történt.

A kérdésem az lenne, hogy aki jártas esetleg a filippino kultúrában (főleg randikultúrában), az tudna-e segíteni.

Náluk hogyan zajlik a randizási fázis? Mennyi idő után lesz belőle kapcsolat? Mennyire távolságtartóak azzal, akivel randiznak?

Kérlek segítsetek, mert úgy érzem, van esélyem a lánynál, csak érdekelne, mennyi idő az, ami után már egyáltalán nem érdemes próbálkozni.

Köszi előre is a válaszokat!



#randi #lány #szerelem #párkapcsolat #filippino #kultúráliskülönbségek
jan. 20. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a filipínó haverod.
jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jogos amúgy, erre is gondoltam. Csak azért kérdeztem, hátha valakinek van már innen is tapasztalata, mert európaiként a kulturális különbségek miatt hátha más a látásmód
jan. 20. 18:18
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Filippino, vietnami, pakisztáni esetleg kirgiz.
jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól tetted. Itt mindenki méret és kultúra szakértő.
jan. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hol lehet ilyen nőt találni?
febr. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!