Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meghívás visszautasítása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívás visszautasítása?

Figyelt kérdés

Ma egy srác nagyon kedvesen randira hívott. De az a helyzet, hogy én még nem vagyok túl az exemen, és nem akarok randizni: nem akarok senkit átverni.

Az adott pillanatban annyira váratlanul ért a dolog, hogy hirtelen csak egy fejrázásra futotta és később hiába kerestem, hogy bocsánatot kérjek, már nem volt ott.

Szerintetek egy ilyen szituációban hogyan lehet valakinek kedvesen tudtára adni ezt?

Azóta is kicsit kellemetlenül érzem magam, mert így úgy jött ki, hogy bunkó voltam, pedig nem akartam az lenni.



jan. 20. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, ez kedves tőled, de én nem vagyok még túl a volt kapcsolatomon ezért számomra korai lenne egy randi.
jan. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nem tartozol magyarázattal. És nem voltál bunkó.
jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem illene dobni egy uzenetet az #1-es altal leirtakkal. En az egyenesseg hive vagyok, foleg ha valaki rendes🙆🏻‍♀️
jan. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha tetszik és el tudod vele képzelni, akkor 1# válasza jó.

Ha nem tetszik, kedves elutasítod, ennyi.

jan. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
De miért kérsz bocsánatot? Ha most utánaszaladsz, azt hiszi, akarsz valamit. Nem voltál bunkó, szerezz önbizalmat.
jan. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5. te miről beszélsz?


miért utánaszaladás az, ha megígérek valakinek valamit de mégsem tudom tartani magamat hozzá és intelligens emberként lemondom?


inkább ghostingolnia kéne szerinted?

jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Úgy látom akadtak félre értések. A fejrázás az nemleges válasz, annak az igenlő verziója a bólogatás.

Sajnos nincs meg semmilyen elérhetősége, egy eseményen találkoztunk, és éppen mennem kellett valahova a helyszínen, amikor leszólított. És ahogy írtam már, sajnos később nem találtam: valószínáleg addigra már elment.

jan. 21. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!