Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak akik csak autóval és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik csak autóval és akik autótól függetlenül sikeresek nőknél, mit gondolnak egymásról?

Figyelt kérdés

jan. 20. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Ezt sosem értettem, elmagyaráznád?Mitől lenne valaki egy autótól sikeres?Ráíratja a kocsit a nő nevére?Vagy mi hasznom van nekem valakinek a kocsijából?
jan. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ezt hogy kell elképzelni? Állsz a kocsi mellett mint Brian a Family Guyban a sikátornál és hivogatod a lányokat?:D
jan. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Nektek sincs kocsitok! Kezdetnek elég lenne arra gondolnotok hogy ezekben a csípős minuszokban elviszitek a párotokat dolgozni vele, de máskor meg forróság van és a kocsiban meg kellemes idő. Ott bent az eső sem esik! Egy-egy bevásárlás alkalmával nem szakad le a szatyor füleitől a kezetek. Kirándulni, nyaralni lehet vele menni. És ha lenne párod még őt is vihetnéd vele. Vagy csak elugrani vele kajálni, shoppingolni, sportolni, szórakozni... ne legyetek már hülyék! Egy kocsi alap ma egy férfi számára! Pár milliós tétel! Néhány fizuból megvan! Lóf...sz egy több száz milliós házhoz képest!
jan. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

# 3


de komolyan egy autó hiánya a legkomolyabb tényező hogy például egy férfi talál e nőt aki randizik vele?

jan. 20. 23:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

3 nekem van kocsim is...de kicsit hülyeség amit írsz. Rengeteg ember mászkál pl busszal, jé még élnek.

N 31

jan. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

# 3


vagy teszem azt tényleg komolyan gondolod hogy ha kialakul egy párkapcsolat akkor akkor később a nő ha nincs autó komolyan elgondolkodik a szakításon?

jan. 20. 23:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"ne legyetek már hülyék! Egy kocsi alap ma egy férfi számára! Pár milliós tétel! Néhány fizuból megvan! Lóf...sz egy több száz milliós házhoz képest!"


Nyilván ez trollkodás, de a mediánbér itthon vmi 300 000 Ft nettó, Pesten biztos magasabb mint országosan. De még így is ez "a néhány fizubol megvan" egy 1,5-2-3 milliós autónál 5-10 havi nettó bér teljes félretételét jelentené:D. Ez nem egy kis tétel itthon.

jan. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mért kéne nekem mást véleményeznem?

Pont nem érdekel, hogy kinek mije van.

jan. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Aki autó nélkül nem tud csajozni, annak autóval sem fog feltétlenül menni a dolog. Bár több esélye lesz, de ha ronda, mint a bűn, akkor hiába a drága autó.
jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az autó igazából csak előny, és nem elvárás. Amikor megismertem a barátnőmet, nekem sem volt autóm. Elég nagy táv volt kettőnk között tizenévesen. Egy hétvége alatt átszállásokkal busz-vonat közel 8 óra ment el hogy találkozzunk. 4 hónap tömegközlekedés után elhatároztam hogy veszek egy autót, úgy hogy ő nem is tudott róla, csak hogy tervezem, így azért beszéltünk már róla korábban is. Saját választásom alapján megvettem egy autót ami nekem tetszett, és alap extrákkal ami nekem.inkább követelmény volt (4el ablak, ülésfűtés, digit klíma kb ennyi). Egyszer már csak úgy jelentem meg nála hogy autóval, és nagyban megkönnyítette az életünket. A 8 órás hétvégi utazás lecsökkent 3ra, több lett így az együtt töltött idő. Ő egy kis községen élt, ahonnan busz 1-2 óránként indult csak a nagyobb települések felé, így már ki tudtunk mozdulni egyszerűen. Nyaralás is egyszerűbb volt, és sorolhatnám amit a 3as írt.. Ennek már 5 éve, ugyan az a nő, ugyan az az autó. Ha csajozni akarsz, előny az autó, de nem abba fog beleszeretni. Ha meg az alapján keresel nőt, hogy majd a 3 betűs német prémium bevonzza, el kell hogy keserítselek, azokban csak pár patron van nagy átlagban.
jan. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!