Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőként szoktatok kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként szoktatok kezdeményezni párkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Nők, ti például Tinderen szoktatatok beszélgetést kezdeményezni?

Ha mondjuk van egy férfi, akivel van match, de nem ír, akkor írnátok ti neki? Végülis, ha van match, akkor volt szimpátia is.

Férfiak, ti mennyire örvendtek vagy nem, amikor egy nő kezdeményez?



jan. 21. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Kb 3 nap után írok én aztán vagy pozitívan fogadják vagy már rég mással beszélgetnek :D
jan. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Én akár azonnal rájuk írok, mikor hogy van kedvem.
jan. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem társkeresőzök...de kezdeményeztem már én pasiknál, hát aki látta hogy komolyan gondolom mind elutasított. Én neten simán írnék, ha nem kellem neki akkor mi van?!
jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Soha.
jan. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem szoktam senkire ráírni.

Egyszerűen azért, mert a többség mindenkit jobbra húz. A match így egyáltalán nem jelent kölcsönös szimpátiát. Lehet, hogy rá se nézett a profilomra. Aki igen, és tetszek neki, az úgy is írni fog.

Ha valakire egy nő ír rá elsőre, sokan úgy gondolják, hogy nagyon bejön a nőnek és/vagy nagyon hiányzik neki, ezért könnyű préda.

jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Sok nő inkább minden este tel sírja a párnáját de ha az élete múlna rajta sem kezdeményezne
jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En igen. Valo eletben nem, de tarskereson tudom, hogy legalabbis keres, es rengeteg idot el tud rabolni az egesz amugy.

Tarskereson nem erdekel, ha nem tetszem, az zavar jobban, ha a pasi nem tetszik, es tudom, folosleges kor.

jan. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, erre valo a tarskereso.

Vagy sikerul vagy sem.

jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!