Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen mennyi idő és partner...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mennyi idő és partner után találtad meg a párod?

Figyelt kérdés
Légyszi írd meg nő vagy e vagy férfi.

jan. 21. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Tinderen nem találtam párt.


FB társkeresőről sikerült egy 2 éves kapcsolatot találni.


Akkor 27 voltam és férfi. fél éve ki dobott.

jan. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem találtam meg, 1 hó után letöröltem a faxba
jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem csak Tinderen ismerkedtem, hanem Bumble-ön, Facebook datingen is és kb. 30-40 randi után és 1.5 év aktív ismerkedés után Facebook datingen ismertem meg a barátnőmet.


Néhányszor tartottam közben szünetet, mert a felhozatal és az élmények is kiégettek. Sok rossz randim volt, sokakkal nem passzoltunk volna, volt akivel igen, de az eltérő élethelyzeteink miatt nem működött volna egy kapcsolat és végül jött a barátnőm, akivel minden természetes volt az elejétől kezdve és úgy érzem, mintha egymásnak "teremtettek" volna minket.

jan. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%

Férfi vagyok, 2018-ban 11 hónap után találtam meg a páromat, előtte 4 randin voltam.


Most 2022 június óta Tinderezek/Facebook társkeresőzök, volt benne egy fél éves megszakítás mert fél évet külföldön voltam munka miatt, szóval durván 1,5 éve, és volt pár randim, pár egyéjszakásom, de siralmas az egész.


Gyakorlatilag olyan nők várják el, hogy a tenyereden hordozd őket, akiket az életben észre sem vennél, és mindezt elvárják olyan pasiktól, akik kategóriákkal jobbak náluk.

jan. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
#4 Ha az életben észre se vennéd, akkor minek hívod el randizni?
jan. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tinder soha,csak a való élet
jan. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok de egyetlen társkeresőről sem találtam meg a párom. Átlagos pasinak ez az egész egy időpazarlás. Innentől másra használom a társkereső oldalakat én is ha már mások is másra használják. ;)
jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!