Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan hogy a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pajtás4444 kérdése:

Volt már olyan hogy a csaj külseje nem tetszett de a személyisége igen?most ilyen helyzetben vagyok és nem tudom hogy folytassam vele vagy ne.

Figyelt kérdés

jan. 21. 23:13
 1/8 anonim válasza:
100%
Attól függ, mert van egy határ
jan. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Első vagyok, volt megjártam mindkettőt
jan. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Minek folytatnád? Mikor esetleg találhatna olyat is,akinek kívül-belül tetszik? Az idejüket húzzák a nőknek csak az olyan tohonya,gyáva hitvány férfiak,akiknek teljesen mindegy ki a nő,csak legyen valaki.

Közben meg nincs is mögötte szeretet. Remélem a csaj nem kér az olyan alakból,mint te..

jan. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Volt/van, csak ez sajnos önmagában még túl kevés ahhoz, hogy meg is érje vele összejönni. Hitegetni, játszmázni és a mézesmadzagot belógatni meg elég bunkóság lenne ugyebár.
jan. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Ha az arca tetszik akkor nincsen baj.


Sajnos lehet akármilyen jó lelkű ha nem jön be az arca nekem az arc a gyengém.

jan. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Semmi értelme....
jan. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Ezt hívják barátságnak.
jan. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Ez a barátság. Ha ő túl tud rajtad lépni, nem mélyült el akkor lehettek tök jó barátok is akár. Ha nem, akkor ennyi.
jan. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!