Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyenek az informatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek az informatikus férfiak? Érdemes esélyt adni nekik?

Figyelt kérdés

Szóval ismerkedek egy programozóval. Jól érzem magam a társaságában. Okos, intelligensnek tűnik, talán ez vonz.

Mindenki azt mondja, de jól járnék vele, mert jó a fizetésük... de ez engem nem érdekel. Nekem férfi kell.

Sok helyről hallottam, hogy semmihez nem értenek, csak a géphez. Ezzel bogarat ültettek a fülembe. Eddig az előző párjaim is javarészt ezermesterek voltak. Csapágyat cseréltek a mosógépben, az autóhoz is hozzá tudtak nyúlni.

Akinek programozó párja van, valóban büdös nekik a munka?

Ez már jobban érdekel mint az anyagi része. Szeretem, ha egy férfi talpraesett és megfogja a munkát és meg tud csinálni otthon 1-2 dolgot.

Tehát értitek, nekem nem olyan ember kell aki csak a gomb nyomkodáshoz ért.

Mielőtt negatív kommentek érkeznek, eddig nem tértünk ki ilyenekre a beszélgetéseink során.


jan. 22. 12:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%

A legjobb barátom szoftverfejlesztő és igen, az mellett, hogy 30 évesen nettó 1 millió felett keres, az mellett nem egy kocka. Jóképű, motorozik, sportol, nagyon szociális, stb.


Persze, hogy intelligens. Lehet ezen most majd dúlni-fúlni, de kimutatták, hogy jellemzően legalább 120-as IQ kell ahhoz, hogy valaki programozó lehessen, mert alatta nem érti meg egyszerűen a dolgot. A 120-as IQ az, aki a legintelligensebb 10%-ban van már.


Viszont nem, nem javítja meg a csőtörést, nem burkolja le az előszobát, nem festi ki a konyhát, inkább ezekhez hív valakit, aki ért hozzá.

jan. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szegény férfi ember..

Ennyire nem lehetsz butuska.


"az informatikus férfiak"


Ez nem egy univerzális gyűjtőfogalom. Ki ilyen, ki pedig olyan. Teljesen általánosító ökörségeket írsz le amik 10 éve sem voltak viccesek. Nekem ismerkedésnél valaki hasonló dolgokat sütne el, én be is fejezném vele az ismerkedést.


F



"Mielőtt negatív kommentek érkeznek"


Ha valaki sok hülyeséget ír le, akkor viselje csak el a negatív kommenteket.

jan. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Kitana. ***** válasza:
100%
Az sem feltétlenül fog ezekhez érteni, aki nem egy kocka, ha neked mindig ezermester párjaid voltak, az inkább szerencse. Viszont ha valaki nem teljesen hülye, akkor az egyszerűbb dolgokat meg tudja csinálni egy tutorial alapján. Minden egyébre meg ott vannak a szakemberek.
jan. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

Szia. Nekem negatív tapasztalatom volt sajnos.

Nálunk sajnos a munka túlnőtt rajta. Igazából még a szexet is képes volt abbahagyni, ha valami miatt megcsörrent a telefonja. Se hétköznap, sem hétvége nem volt.

Semmihez nem értett. Ha a mosogató eldugult, azt is én szedtem szét, ha nem akartam napokat várni amíg egy szaki kijön. A bútorokat is én raktam össze😅 még egy fűnyíráshoz, lombsepréshez is embert hívott.

Én nem bírtam mellette sokáig. Hamar elváltak útjaink.

De ez csak egy ember. Lehet neked szerencséd lesz.

jan. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#1 ilyen jól keresnek? Azt hittem a jó fizetés 600 ezer és hasonlók.

Gondolom főnök vagy vezető a barátod.


Ne értsétek félre nem az a lényeg, hogy megcsinálja valaki otthon a szerelős munkákat. Persze ezzel sokat lehet spórolni. De emiatt is férfi egy férfi... feltalálja magát, kreatív, talpraesett. Mindenhez szakembert hívni azért elég lelombozó.

Amit a 4-es is ír. Hogy egy bútor összeszerelés azért menjen egy férfinak.

jan. 22. 12:30
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

A férjem programozó. Hobbiból asztaloskodni szokott (csak úgy, a saját kedvéért, meg nekünk néha ilyen-olyan kis szekrényeket meg ilyesmiket összerak), simán javít falat, padlót cserél, vízvezetéket szerel, a régebbi lakásunkban áthelyezett pár konnektort (falat vésett, megnézte milyen vezeték kell, kicserélte a régit és áthúzta az új helyre az újat), most éppen konyhát szerelt össze és be a helyére. Nem mondanám olyannak, akinek büdös a munka, ugye attól is eltekintve, hogy egyébként ha szükséges, simán lehúz 10-12 órás munkaidőket is, hétvégén is akár, ami szellemi munkánál is igencsak megterhelő, sőt.

De ugye, ez az én férjem. Hiszed vagy sem, a programozók sem mind pontosan ugyanolyanok. Elég sokakat ismerek egyébként, merthogy a férjem társasága is mind programozókból áll (ott is azért a pasik eléggé kezükbe veszik a dolgokat, szeretnek mindent ők csinálni, amit csak lehet), a testvérem is programozó, ő sem ijed meg egy kis kétkezi munkától. Apám is programozó volt, ő is szeretett bütykölni, amit lehetett, ő csinált meg a ház körül szintén, bár ugye az ő korosztályában (most lenne 64 éves) ez a normális.


Azt viszont kikérem magamnak, úgy az általános irodai dolgozók nevében is, hogy ami nem fizikai munka, az már nem is számít munkának. Attól még, mert valaki szellemi munkát végez, még nem "büdös neki a munka", és nem jelenti azt, hogy valaki csak a gombnyomkodáshoz értene, mert a munkakörét gép előtt kényelmesen ülve is elvégezheti.

jan. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet beskatulyázni az összes programozót.


Párom is az, és emellett gyakran besegít az apjának, ha extra munkaerő kell. Otthon is megszerel bármit, és isteni a főztje :)


Minden, csak nem munkakerülő. Ha valamit meg kell csinálnia, de nem ért hozzá, akkor tanácsot kér a tapasztaltabbaktól és/vagy az internettől, és úgy áll neki.

jan. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

De komolyan van valaki olyan buta, hogy elhisz mimden előítéletet amit hall?

Nekem van egy mérnöki diplomám, most kacsintgatok a programozás irányába.

De otthon megjavítoma bojlert, a mosó-szárítógépet. Rengeteg dolgot csináltam már a ház körül, hútunk fel ólakat, műhelyt. Most balaset után javítom az autót. Laptopokat, mobilokat szerelek hobby szinten.


De ezek szerint életképtelen vagyok, mert a programozás is foglalkoztat. :D

jan. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"ha egy férfi talpraesett és megfogja a munkát és meg tud csinálni otthon 1-2 dolgot.


Tehát értitek, nekem nem olyan ember kell aki csak a gomb nyomkodáshoz ért."


Akkor keress párnak egy ezermestert. Minek neked IT programozó?

Van sok ember, aki egész nap nyomogatja a telefonja gombjait, és nem ad, teremt, termel vele semmit.

jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem férfi kell."

Ne az ismerőseid véleményére hallgass, hanem magadra. Férfi neked az illető?

jan. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!