Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi volt a legcikibb sztori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legcikibb sztori ami megesett valaha veled?

Figyelt kérdés

jan. 25. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

a csaj a bugyijairól kezdett el egyértelműen beszélni milyen van rajta minket hord.


társkeresőben véletlenül húztam jobbra. nem jött be. haverok mondták hogy menjek el randira.


én nem adtam alá a lovat próbáltam kerülni minden intim témát. nem mondtam semmit neki csak passzív voltam. de belülről nagyon kínos volt.


mert én egy tipik béna lúzer voltam akinek a csaj még így próbál is segíteni hogy induljon el valami tüzes téma.


nagyon ciki rám nézve.

jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem tudom nekem ciki e, de én akkor úgy éreztem.


Nő vagyok, volt kb 30 matchem akik nem írtak rám, úgyhogy egyik nap amikor éppen unatkoztam ráköszöntem mindegyikre. Képet nem néztem meg így utólag, gondoltam ha jobbra húztam akkor helyesnek találtam. Na a gáz az volt, hogy egy srác két profilt is csinált és én mindkettőnek írtam. A képein ő volt, csak másmilyen stílusú képek voltak. Erre mindkét profilból írta, hogy milyen gáz vagyok, hogy nem vettem észre, hogy egy embernek két profilja van és jól bedőltem a cselnek. Szétváltam egyből.

jan. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő a gáz h 2 profilja van es nem te.
jan. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pasi létemre kiskoromban kb féltem a nőktől, mivel elég "béna" kinézetem volt mellé szerettek basztatni, csúfolni a lányok. Én a pasikkal simán leálltam verekedni vagy bármi, a csajoknak soha mégcsak vissza se szoltam. Egyszer egy csaj már nagyon túlzásba esett így szóltam a nővéremnek hogy állítsa már le. Nem is volt semmi gond mondta hogy persze szívesen mert ő se bírja a csajt, meg tetszett is neki ha megmutathatja hogy vele nem lehet szórakozni. A nővérem el is kapta a csajt, de a csaj úgy elpcsázta a nővéremet hogy két hétig ki se ment itthonról. Na azt nagyon cikinek éreztem.
jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Angliában laktam egy ideig. Egy hétvégén mikor egy techno buliban voltam, épp mostam a kezem a wc-ben, amikor elkezdett mellettem 3 cigány lány beszélgetni magyarul. Nem akartam dumálni velük, ezért nem szóltam semmit. De végül az egyik hozzám szólt angolul, kérdezett valamit. Mivel nem akartam velük haverkodni, ezért angolul válaszoltam neki, nem akartam, hogy tudják, hogy én is magyar vagyok. Folytattam a partit, majd mikor véget ért, pár angol haverunk elhívott engem meg a barátnõm egy afterra, de nem tudtuk hogy kikhez megyünk pontosan. Mikor megérkeztünk, beléptem a szobába, erreföl ott ülnek elõttem a cigány csajok... Mondom, te jó isten, pont hozzájuk kellett jönnünk, mikor én azt tettettem, hogy angol vagyok?... Mikor elkezdtem feléjük menni köszönni, az egyik azt mondta a többieknek, hogy na itt a zsiráf, mivel azt hitte, hogy én nem értem xD (180cm vagyok.) Én meg csak folytattam a mosolygást, mintha az egyik fülemen be, a másikon kiment volna az a kommentár, pedig normális esetben ilyen helyzetben visszapofáznék xD Aztán sajnos nem volt menekvés, mert barátnõm persze magyarul kezdett az emberekkel dumálni. De mivel nem akartam teljesen lebukni, hogy azelõtt a wc-ben meg amikor odamentem hozzájuk köszönni tettettem, hogy nem értek magyarul, ezért elkezdtem magyarul beszélni, de nagyon erõs akcentussal és nagyon törve xD Nagyon szégyen volt, amit lemûveltem. Valami hülyeségeket összehazudtam, hogy már nagyon rég elhagytam Szerbiát (kb. csak 1 éve hagytam akkor el) és ezért eléggé elfelejtettem a magyart, és ezért kényelmesebb angolul beszélni. Akkor voltam kb. 21/L
jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Randiztam innen egy lánnyal és olyan élmén volt, mintha egy kisgyerekre kellett volna vigyáznom.
jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Az első szerelmem volt. Ő volt 19 én 17. Éppen helyzetben voltunk, amikor zörgött a kulcs, megjött a nagypapa. Ugrás öltözni. A szomszéd házban laktunk. Mentem is azonnal haza. Akkor vettem észre, hogy sebtiben összekevertük, és az ő fehér pamut alsóját rántottam magamra. 😁
jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
6-is! Miért? Ez érdekelne. Infantilis volt? 🙂
jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Igen, és úgy viselkedett mint egy 5 éves akit elvittek a vidámparkba. + Fel kellett hívni az a szüleit időközben.
jan. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
87%

Véletlenül odakaptam egy sebhelyhez randi közben, nem vettem észre, hogy folyik a vér, a randipartnerem szólt...


Ami a randipartner részéről volt kicsit kínos: az első 3/4 órában az egészségügyi bajairól picsogott, utána egy óráig az a téma, hogy a munkahelyén ki milyen hülye. Aztán meg az egyik híresebb ügyfelükről beszélt... olyan személyes adatokat osztott meg, hogy csak pillogtam... én nem gondolom, hogy ezt normális lenne egy vadidegennek elmondani. Ráadásul tudta, hogy aznap nem érek rá egy bizonyos idő után, ennek ellenére folyamatosan erősködött, hogy menjünk még ide meg oda, már-már ijesztő módon.

febr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!