Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha harmadik randira elhívom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha harmadik randira elhívom magamhoz a pasit, egyértelműen azt fogja gondolni, hogy szexelni akarok vele?

Figyelt kérdés
Nem ez lenne a cél. Csak sétálgatni, meg kávézókban ücsörögni olyan személytelen. Szerintem jobban tudnánk nálam beszélgetni. Teát, kávét én is tudok főzni neki. De azért nem akarnám, hogy félreértse a helyzetet. Ti mit gondolnátok egy ilyen után?

jan. 28. 17:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is egyértelműen fogja azt hinni, de számítani fog rá.
jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Jó, hát igény az lenne rá a részemről is, de nem akarom elkapkodni, mert az nem vezet jóra sosem. Meg azt sem szeretném, ha ő ítélne el emiatt.
jan. 28. 17:12
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj egyből szexszel kezdeni. Csókolózás, tapi, ilyesmi. Vagy az se játszik részedről?
jan. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
3- dehogynem játszik :D Két randink volt, még semmi sem történt, és már nagyon lépnék egy kicsit előre. Tök frusztrál, hogy nem kezdeményezett még semmit. Kicsit ilyen nyúl kiugrasztása a bokorból célja is lenne.
jan. 28. 17:16
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Borítékolható, hogy szinte kivétel nélkül mindenki a szexre számítana. Szinte mindenki, mert én kicsit máskent vagyok bekötve agyilag. Volt már hogy hívtak meg célozgattak rá (mármint szexre), de nekem meg pont az nem volt egyértelmű.


Szóval sejtettem, de fenntartottam a gondolat lehetőségét hogy mi van ha rosszul következtetek. Úgyhogy engem hívhattok nyugodtan kimondottan örülnék neki ha nem valami zajos (mindenki belemászkál az aurádba) helyen lehetne beszélgetni. Budapesten lakom, ha ez lényeges ^_^

jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
5- most nem hívlak harmadiknak, ha nem gond :D
jan. 28. 17:18
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Azt fogja gondolni, igen.
jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Jó. Nyúl vagyok. A városban találkozunk.
jan. 28. 17:21
 9/32 anonim ***** válasza:
46%

Figyelj, Béla! Kávézóban ücsörögni meg sétálgatni személytelennek érzem, mit szólnál, ha most nálam találkoznánk? Eddig nagyon jól éreztem magam veled, szeretnélek megismerni jobban, és így nyugodtabban tudnánk beszélgetni.


Én ennyit mondanék/írnék neki. Nincs ezek nagyon mit félre érteni szerintem. Ha meg mégis szex lesz belőle, akkor mi van? ☺️🤷‍♀️ Akit érdekelsz az nem ez alapján fog megítélni. Akinek meg nem vagy az akit keres, húzhatod az agyát akárhány randiig, utána sem fogod igazán érdekelni.

jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
jól hangzik, csak úgy izgulok :) Még olyan idegennek érzem. Baromira tetszik, csak nem ismerem a reakcióit. Valahogy nem merem ezt leírni, pedig nem vagyok már tinilány :D
jan. 28. 17:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!