Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez jó jel??

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó jel??

Figyelt kérdés
Van egy kedves kollégám. Múltkor az utcán találkoztunk. Ahogy észre vett mosolyott es a mélyen a szemembe nézett. Akkor köszönt amikor én köszöntem neki mintha örült volna. Mellettem levő emberr nem is vette észre.Sokszor mondja a nevemet köszönéskor.

jan. 28. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet jó jel, mert talán csak szimpatikus vagy számára, de nem jössz be neki, mint nő/férfi.
jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Rád nézett, mert téged ismer és köszönt, mert nem bunkó.
jan. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiú, lány? Miért nem írjátok oda soha?!
jan. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem minden nap mindenki mondja szinte a nevemet köszönéskor és mosolyognak... Gyakorlatilag a fél cég. Szerintem ez abszolút semmi önmagában,amíg nem hív randira.
jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!