Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez mennyire normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy nővel (27) a szüleivel él még, én (33) külön. Mikor megbeszéljük, hogy jön hozzám pl 20.00 órára általában 2-3 órát késik mindig fixen..már a múltkor mondtam neki ha 9 ig nem ér ide ne is jöjjön és még ő volt megsértődve... nálam nem tusol mert neki otthon van megszokva és mindig erre fogja h ezért késik a legtöbbet vagy mert leviszi a kutyát összepakol stb... ő még nem szeretne bemutatni az előző pasijai miatt.. én már felvittem szüleimhez 3x is..
jan. 28. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Az biztos, hogy nem vesz komolyan.
jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem akar bemutatni, akkor talán el se mondja, hogy neki mennie kell, mert várják, ezért aztán megkérik erre-arra...

Talán be se avat téged mindenbe, miket csinál otthon olyankor.


Mikor megy haza tőled?


Hány találka volt eddig?

jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon ismerős a kérdés, nem írtál ki nemrégen már kérdést erről?


Szerintem nem tisztel téged abszolút. Arra is gondolok, hogy van valakije, azt titkolja ennyire, de nyilván a rosszindulat beszél belőlem.


De lehetséges, hogy az otthoni körülményeit szégyelli. Érdemes lenne őszintén rákérdezned, hogy mi a gond, mennyire gondolja ezt komolyan. Másképp nem fog menni.

jan. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem vennék komolyan olyan embert, aki rendszeresen ennyit késik.
jan. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

4+1!


Azért bocsásson meg a világ, de tényleg nem vesz téged komolyan ha állandóan késik, az, hogy nem mutat be más dolog, de hogy az előző barátjai miatt nem teszi vagy mi a frász szerintem nagyon nem jó jel rád nézve.

jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a csajra nézve nem jó jel, nem?
jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Hát de ha a csajra nem jó jel és a kérdező randizik vele akkor rá is rossz jel, nem? A csajjal van a probléma, de ez nyilvánvaló, ugye?
jan. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeresen max. fél órát késik, az még beleférne abba, hogy szeleburdi, vagy sok dolga van. De a rendszeres 2-3 óra már erősen jelzésértékű, pláne esti időpontnál, mert akkor már értelmes dolgot nem nagyon lehet csinálni... Ez kb. azzal egyenértékű, hogy szakítani akar, csak valamiért azt akarja, hogy te mondd ki az utolsó szót.
jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális, nem tiszteli az időd. Nekem a második ilyen esetnél már ultimátum következne.
jan. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az hogy ennyit késik az nem normális. Én a bemutatáson nem rugóznék. Senkit nem mutatok be otthon de én se megyek fel a párom szüleihez.
jan. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!