Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megpróbálnátok újra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbálnátok újra?

Figyelt kérdés
Megismertem valakit, akit nagyon értékes embernek tartok és sajnálom, hogy így alakult a helyzet miattam. Én a korábbi traumáim miatt bezárkóztam, és nem tudtam nyitni felé rendesen, aminek következtében nem érezte köztünk a szikrát, azt hitte meggondoltam magam vele kapcsolatban. Azóta nem beszéltünk, de rájöttem, hogy bánom, hogy elveszítettem. Neki futnátok még egyszer, vagy jobb ha bèkénhagyom, hogy találjon olyat akivel elsőre könnyű minden?
jan. 29. 07:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Akik csak ennyitől lelépnek azok után en nem futnék.
jan. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Ha nincs senkije esetleg de nem hiszem hogy kíváncsi rád.
jan. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
Én is olyan vagyok, mint te, de aki tényleg akar téged, annál van szikra mindegy milyen vagy. Ha kell küzdérted vagy vár. Legalábbis én ezt tapasztalom.
jan. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
Dehogy, semmi értelme. Aki nem keres, nem kutat, nem kíváncsi, hogy miért vagy olyan, amilyen, csak vállat von és tovább megy, azt nem érdekled és nem is fogod.
jan. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
Igen, megpróbálnám. De csak akkor próbáld meg ha tényleg komolyan is gondolod.
jan. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
A korábbi traumáid még jelen vannak ugyanúgy úgyhogy hiába állna veled össze. Hagyd békén, jobban jár nélküled és ezt nem rosszból írom hanem azért, hogy dolgozd fel rendesen a traumákat és csak aztán ismerkedj.
jan. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
Egy próbát megér, veszíteni valód nincs.
jan. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Te a nő vagy a férfi vagy? Hogy fejeztétek be egymással a kommunikációt?
jan. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
Többször ráztad le vagy 1x? Milyen szikra? Az vagy van vagy nincs. Nem azért nincs szikra mert nem viszonoztad. Ezekszerint akkor alapból sem volt. Nem tudom ez az egész így furcsa. Ő tudja egyáltalán, hogy nem csak úgy eltűntél, hanem magadon dolgoztál? Nem mindegy. Hiányolom a transzparens kommunikációt a mai világból. Olyan meg hogy elsőre könnyű minden nincsen. Persze értem mire gondolsz, lehet hogy van olyan, aki nem hezitál ennyit vagy jobban karban van tartva a mentálhigéniája, tudja mit akar. Neked kell eldönteni, hogy te is tudsz e olyan ember lenni a továbbiakban, akit szerinted megérdemelne. Ha nem, akkor tényleg hagyd ezt.
jan. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%
Ha megismersz valakit akit értékes embernek tartassz, akkor becsüld meg őt, mert nem sokat fogsz találni belőlük életed során.
jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!