Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randin szexeltetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin szexeltetek először a párotokkal és hol/hogyan történt?

Figyelt kérdés
S milyen volt?
jan. 29. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
A harmadik, a hol és hogyan meg milyen magánügy, két emberre tartozik, senkinek semmi köze hozzá.
jan. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokadik, nem tudom megmondani. Legalább 10x, de lehet, hogy többször találkoztunk, mielőtt kimondtuk, hogy együtt vagyunk.

Amnyira emlékszem, hogy kimondtuk, és onnantól számítva egy hét múlva feküdtünk le, amikor először együtt aludtunk. Az ő lakásában történt. Én nem tudtam elmenni, annyira izgultam, mert csak egy pasival voltam előtte (igaz vele nagyon hosszú ideig). Aztán végül is utána már jó volt, de pont az első szerintem nem sikerült annyira jól :)

jan. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsőn. Jó volt.
jan. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán második, vagy harmadik, nem emlékszem pontosan. Nála voltunk a kanapén, "filmet néztünk". Jó volt, nagyon.
jan. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A 2. együtt alvós estén. Nála aludtam.

N

jan. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2 éve voltunk haverok, nem terveztünk randit. :D

(Azóta 8. éve együtt)

jan. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, 4. randi volt. Feljött hozzám.

Összeházasodtunk azóta.

jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsőn. Már a randi elején feldobta hogy aludhatnék nála, én meg benne voltam. Úgyhogy nála az ágyában. Jó volt. 9 éve együtt vagyunk.
jan. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

5 és fél hónap után a sokadikon. Nála történt.


Alig több, mint egy évet számolok még csak kapcsolatnak. A barátság másfél éves. (Azt várta/szokta várni, hogy a nők másszanak rá...)

jan. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4.randin, nála
febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!