Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom elhagyni a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elhagyni a párom véglegesen de megismerkedtem valakivel?

Figyelt kérdés
Meg lehet érte kövezni, hogy két embert hülyítek de nem tudom mit kéne tennem. Adott egy pár éves kapcsolat ami már az első félévben halálra volt ítélve. A páromra évekig vártam, ő az első szerelmem. Rengeteg pénzt, időt és energiát beleöltem ebbe a kapcsolatba. Mindketten tudjuk hogy 80-20 hogy ki mit adott bele. Segítettem neki megtalálni a stílusát, megnyílni az emberek felé, még a saját családja is szóvá tette hogy mennyit változott mellettem a pozitív irányba. Neki nagyon kényelmes ez a kapcsolat, semmit sem kellett tennie én megoldottam bármit. De elfáradtam. Nem az édesanyja vagyok, nem az én dolgom őt nevelni felnőtt férfiként. Nem vagyok boldog, de nagyon szeretem, lévén ő az első szerelmem. Félek, hogy nem találok jobbat és ha egyszer vége utána nincs visszakozás. A másik srác eredetileg csak azért érdekelt mert nagyon más élete van mint nekem. De azt érzem néhány találkozó után hogy elkezdtem hozzá kötődni. Kedves, figyelmes és nagyon jól esik hogy érzem mennyire odáig van értem. Nem akarnék tőle komoly kapcsolatot. Nem tudnék egyikből a másikba ugrani, de tényleg jól érzem magam vele. A jövőbeli terveink azonban nem egyeznek és ez nem is nagyon fog változni. Attól félek, hogy mindkettejüket csak bántanám ha ez így folytatódna. Muszáj lenne választanom. Egyszerűbb lenne ha mindkettővel elvágnám a kapcsolatot, de vagyok annyira önző hogy ne akarjak teljesen egyedül maradni. Nem hiszem, hogy bárki tudna ezen segíteni de jó érzés legalább kiírni magamból, mert szégyellem magam a kialakult szituáció miatt és nehezen tudnám a családommal/barátaimmal ezt megbeszélni. A családom nem szereti a párom, főleg amiért boldogtalannak látnak, de ezt a görcsös ragaszkodást nehéz elengedni mindegy mennyire vagyok/leszek szomorú.

jan. 29. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Félek, hogy nem találok jobbat és ha egyszer vége utána nincs visszakozás."


Hány éves vagy, 60-70? Bár még akkor is jobb egyedül, mint olyan ember mellett, aki boldogtalanná tesz. Amúgy ő tőle csak jobbat találhatsz, aki nem az lesz, akivel "ismerkedsz" de akkor is lesz.


Te sajnos szingliként létezni se tudsz, kapcsolatfüggő vagy és bünteted magad a nagy semmire. Pasasok helyett inkább pszichológushoz járhatnál a társfüggőség miatt és egyedülállóként megtalálni a helyed az életben és ha boldog vagy egyedül csak akkor ismerkedni pasasokkal.

jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze az elején mindneki figyelmes és kedves, mert be akar jutni a náci alá. Lehet, hogy ő amúgy is kedves és figyelmes ember de ez csak sok idő múlva derül ki, erre alapozni teljesen felesleges eleinte, mert eleinte mindneki nagyobb bedobja magát. Ha pedig beszéltetek a terveitekről amik nem egyeznek, főleg ha kapcsolatot sem tudsz elképzelni vele akkor próbáld meg inkább a jelenlegi kapcsolatod át helyre hozni ha lehet. Ha pedig öt sem szereted akkor ne hülyítsd. De egyik kapcsolatból a másikba átugrálni sem érdemes.
jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!