Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy álljak hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álljak hozzá?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen most felújítások vannak, ezért jöttek ügye munkások, aztán viccből az egyik munkatársammal elmentünk megnézni hogy hogyan állnak(mármint pasikat nézni xd) volt ott egy srác, aki tök aranyos volt, és megvett a mosolyával, aztán munkatársam kitalálta hogy ír egy cetlit a nevemmel hogy jelöljön be fb-n, és oda adják neki.

Ez megtörtént, és másnap reggel be is jelölt, de nem írt rám és semmi. Néha néha láttuk egymást, köszönt, mosolygott.

Aztán végül én rá írtam, hát nem volt valami beszédes, nem igazán volt téma.

Aztán másnap írtam neki hogy van e kedve lejönni kávézni, cigizni, hát ők már kint voltak a haverjaival, aztán mi is mentünk, nem beszéltünk csak köszöntünk és mosolyogtunk. Aznap még megdícsért hogy csinos vagyok. Jobban tudtunk beszélgetni, fel is hívott (picit már be volt rugva)

Es 2x is megkérdezte tőlem hogy elmegyek e vele vacsorázni,de en csak csendben voltam, mert nagyon megijedtem mert soha senki nem akart randira hívni, és fura is volt hogy az egyik percről a másikra keresi a társaságomat. Végül ez nem jött szoba.

Másnap már reggel hívott hogy menjünk cigizni, elbeszélgettünk, nagyon zavarban voltam, sokszor ott voltak a haverjai is nem tudtam ellazulni.. aznap rá írtam, ismét ilyen furi volt a beszélgetés, mintha nekem kellene picit úgy erőltetettnek hogy legyen valami téma. Ma ő írt rám, de nem beszéltünk sokat.

O is sokat csalódott, fél az újabb csalódástól, ezért nem is igazán szokott csajozni elmondása szerint.

Így igazából az a kérdésem, hogy nem igazán tudom mit kellene csinálnom, nem akarom hogy azt higyje hogy na meg kaphat, mert félek hogy kihasználna, de annyira az elérhetetlent sem akarom játszani.



jan. 31. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Jézusom mintha egy tini írta volta ki. Cetlik meg félsz azt mondani hogy igen elmegyek veled vacsizni... rossz kategória.
jan. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem inkább hagyd békén, nem való neked egy párkapcsolat.
jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek mióta dolgoznak? Ez nem Kína..
jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem ha haverok mellett dumál csak veled vagy arra nem képes hogy arrébb vonuljon (úgy hogy látja hogy zavarban vagy meg kellemetlen neked), te erőlteted a témákat nem igazán érdekled. Max megdugni jó lesz alapon van.
jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez az egész úgy gáz, ahogy van.

Ne erőltesd.

Hidd el, jobban jársz!

jan. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez szörnyű, kínos, erőltetett... nee, ne! Hagyd! Szegényt. Hülyítés az egész... vagy nem tudom, nem értem. Ha dugni akarsz, akkor ne játszogass. Ha többet, akkor pesig felejtős, totál nem illetek össze, ez egyértelmű a leírásodból. Sose menne ennél jobban köztetek semmi... ilyen akadozós, nem tudjátok mit akartok, meg nem is tudom. Ez nem megy, tehát nem kell erőltetni.
febr. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Xddddd

Szerintem amugy siman benne van hogy a munkatarsaival fogadtak, mennyire tudna behulyiteni. Mindenhogy kellemetlen ez a sztori. Gondolom ok munkasok te pedig dohanyboltos vagy hasonlo vagy?

En is adtam mar csavonak cetlit, de nem ilyen trehany modon, es en legalabb ugy, hogy utana ne egjek mint a reichstag:D

febr. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!