Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor kérdezzek rá, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kérdezzek rá, hogy ez komoly randi, vagy csak kalandokat keres?

Figyelt kérdés

Egy férfi ismerősöm elhívitt randizni. Nem sokat tudok róla. Én párkapcsolatot keresek és elég kínos lenne ha ez későn kerülne tisztázásra, de nem is akarom lerohanni.

Mikor jó ezt megbeszélni?

Csók előtt, csók után esetleg az első randi előtt?

Még nem voltam ilyen helyzetben, korábban barátságból alakult ki.


jan. 31. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Ezt még randi előtt érdemes tisztázni.
jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Randin is fel lehet hozni, hogy kinek mik a tervei. Nem kell telibe szó szerint úgy rákérdezni ahogy írtad.
jan. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem qrvára nem kell rákérdezni, minden szava és tette a céljait igazolja. Ha nem vagy jó emberismerő hiába mondja, hogy komolyan gondolja nem fogod észrevenni, hogy átver vagy se úgyse.

De egyébként egy ismerkedésnek megvan a maga menete és mégha csak szexre is megy, de közben vagy előtte beléd habarodik úgyis veled lesz. Nem kell erőltetni semmit, a célokat se ismerkedés szempontjából.

jan. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem se kérdezz rá, úgyis hazudik, vagy így vagy úgy.

Viszont pl ha türelmetlen, nem figyel, ilyeneket mond mindenre hogy nehéz eset vagy, számonkér, rugalmatlan, szigorú, akkor nem akar komolyat mivel nem számítasz neki. Tartósat lehet hogy akar de abban se lenne köszönet viszont nem fogja nézni a te érdekeid semmiben.

jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Én a mostani párommal nem voltam még egy szó szerinti randin se, mindig társaságban lógtunk és egyre többször taliztunk és beszélgettünk, szexeltünk és még akkor se lett kimondva, hogy mi együtt vagyunk, mert mindketten éreztük, full természetesen jött minden aminek kellett. Aztán valaki buliban hozzáment, hogy akar-e iszogatni, táncolni - barátnőm mesélte el - és ő elutasította, hogy bocsi nem, a párommal fogok, csak várok rá (illemhelyen voltam). Tudtam, hogy akar, szeret és ő is tudta.

Az érzelmeket nem lehet sokáig megjátszani, mindig elbukik. Csak annyi, hogy a másik nem veszi észre.

Én sem tanácsolom, hogy kérdez rá direkt/indirekt módon, elveszi az egész kezdetleges szakasznak a varázsát.

Amúgy én úgy gondolom hogyha csak testiségre utazik akkor nem hívott volna randizni, szexre fel lehet szedni nőket.

Na de elválik. Mindenesetre én nem rontanám el mindjárt az elején olyan kérdésekkel amelyekre ő sem tudja a választ valójában. Hiába akarsz te vagy ő komoly kapcsolatot ha nem egyeztek ki, vagy az érzések elpárolognak egyhamar. Meg persze mondhatja ő, vagy állhat hozzá, hogy csak testi síkra evezik ha beléd esik, mint a ló a gödörbe.

Idegen emberekre nem tudom miért kéne nyomást gyakorolni fölöslegesen.

jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Rákérdeznék előtte.
jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!