Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem hív el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hív el?

Figyelt kérdés

Az első randi nagyon jól sikerült!

Azóta is folyamatosan érdeklődik naponta többször felőlem, megjegyzi amiket mondok.

Volt hogy napokkal később is érdeklődött olyan dolgokról amit csak futolag említettem meg!

Még a randink után megegyeztünk, hogy lesz második is!

Viszont azóta se hívott el randizni, ennek már lassan egy hete.

Ti mit tennétek a helyembe?

Szerintem neki kellene lépni nem? Mégiscsak ő a férfi! Vagy egyszerűen kérdezzek rá én?

Esetleg várjak még vele pár napot? Szerintetek?



jan. 31. 23:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
8%
Esetleg ezt a kérdést feltehetnéd a tini kategóriában. Ott biztos, kapsz olyan választ amilyenre vágysz.
jan. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
15%
Azért mert nem akar az anyagias világ eszméinek megfelelni és egy halom pénzt elverni olyan nőre aki nem a barátnője!
jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

2/

Senki sem mondta, hogy bármit is költenie kellene rám!

Főleg, hogy már így is meghívott az első randinkon! Én azt hiányolom hogy nem vetette még fel mikor menjünk illetve hogy hova szeretne! Eszemben sincs hagyni, hogy megint ő fizessen!

Nem vagyok se szajha, se aranyásó!

Nem mellesleg pedig pontosan az lenne a cél, hogy kiderüljön van e esélyünk egy párként...

jan. 31. 23:27
 4/19 A kérdező kommentje:
1/ köszönöm a bókot, már nem sorolom oda magam
jan. 31. 23:29
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Ő már lépett, elhívott, keres téged folyamatosan. Nőként mondom neked, ilyenkor nyugodtan hozd fel te, hogy mikor lenne kedve újra találkozni.
jan. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

#3


Persze persze én is ezt mondanám! Fogadjunk, hogy elköltött rád vagy 30.000 Ft-t és Balenciaga táskát kaptál már az első randin.

jan. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem tudom, de ha ott a randin nem lett megbeszélve, hogy legalább körülbelül mikor kerül sor a második randira én nem foglalkoznék vele többet. Nagyon úgy tűnik, hogy talonban tart mivel masokk is ismerkedik, vagy még randizik is és lehet a végén nem te leszel a befutó.

Ráadásul lehet, hogy játszmázik, direkt húzza az agyadat, hogy magába bolondítson aztán dobni fog.

És még az sincs kizárva, hogy fél valami miatt és azért csak ír minden mást csak a randi nem kerül szóba.

jan. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
6/ hát amennyiben az egy kávé árából kijön... De erősen kétlem!
jan. 31. 23:47
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem tunik biztatonak, annak ellenere, hogy ep eszu ember inkabb ghostingol, ha nem kepes megmondani, hogy baratkozni lehet, de mast nem szeretne. Viszont aki szeretne folytatast, az nem lehet annyira bena, hogy ugy csinaljon, mintha nem is letezne a dolog.

Persze ne legyen igazam! En utalnek vagy rakerdeznek. Ha minden oke lenne, akkor is illene tudnod, hogy rendezd a szabadidod, tobbi ismerost.

jan. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

9/

Igen, ezt én is így gondolom.

Bár nem úgy viselkedik mint aki le akar patintani. Kifejezetten figyel rám.

De nem várhatok a végtelenségig, szerintem holnap ha nem hozza fel, rákérdezek én...

jan. 31. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!