Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozgatnál olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozgatnál olyannal aki nem lep meg soha semmivel?

Figyelt kérdés

Se virág se csoki se mozi se kiállítás se színház se egy vacsora se semmi.

Kvázi semmit nem nyújt.

Randiznál ilyennel? Mármint nem egyszer hanem sokszor.



#irigység #Üres kéz
febr. 1. 11:05
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
32%
Nem ő a te embered, nem egyeznek az igényeitek. Ne erőltess rá olyat, amit ő nem szeretne.
febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
59%
Mi az, hogy semmit sem nyújt? Számomra nem ezek a fontosak, mert ezeket mind meg lehet venni pénzért, pénzem pedig van. Tehát a válasz, igen, randiznék ilyen nővel. De ha neked ezek fontosak, vagyis ez a szeretetnyelved, akkor nem ő a megfelelő társ számodra. (F)
febr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Magadnak meg tudod venni.

Én is meg tudom magamnak venni, tudok venni egy csokit vagy elviszem magamat randizni.

Egy férfi , aki tényleg férfi az egy szál virágot is sajnál attól akit állitólag szeret?

De enni meg szexelni odajár.

A barátnőim kapnak ezt azt parfümöt, márkás táskát vagy egy fagyit a társuktól.

Akkor most ők a rossz , abnormális nők, csak mert valaki szereti őket?

febr. 1. 11:21
 4/41 anonim ***** válasza:
58%

Nekem sem számít ez annyira. Ha emellett passzolunk külsőre, belsőre, szexuálisan, megértjük egymást, stb., akkor ez legyen a legnagyobb baj.

Nekem a "nyújtás" nem ebben merül ki

febr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

De akkor hogyan randiztok?

Te vagy a nő, meghívod egy vacsorára ?

Vagy veszel neki virágot?

febr. 1. 11:23
 6/41 anonim ***** válasza:
52%

Szexelni se lehet vele?

Amúgy meg minek. Suttyóknak nem érek rá

febr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Apám is néha virággal jön haza…..

Meg szokott venni anyunak kabátot, parfümöt.

Nekem kicsit fura ez hogy én nyujtsak neki vacsorát, szexet, de maradjak szépen csendben mert nekem nem lehetnek vágyaim, szükségleteim, igényeim.

febr. 1. 11:25
 8/41 anonim ***** válasza:
50%

#3

Nekik/neked az ajándékozás a szeretnyelvetek. Neki pedig nem. Ennyi. Egyikőtök sem abnormális, csak nem illetek össze.

Nekem pl a testi érintés a szeretetnyelvem, azt érzem belül, hogy a simogatással, csókokkal, puszikkal, öleléssel tudom kifejezni a szeretetemet, és ez a szextől független, akkor is érzek erre igényt, ha már 3szor szexeltünk aznap.

Valahogy az ajándékozás nekem nem ad semmit, akkor se ha kapok valamit, és adni is olyan semmilyen. És ez egyáltalán nem arról szól, hogy sajnálom a páromtól a pénzt. Azért néha udvariasságból nyilván adok valamit.

febr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nem lehetnek igényeid. Ha nem is nagy dologgal, de aprósággal illik meglepni a másikat. Egy csoki, egy virág, egy süti max 1000 ft, ès boldogságot lehet vele okozni.
febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
49%

#7

Mondjuk ez a "szex nyújtás" eleve elég rossz szájízt ad nekem. Ezek szerint neked az a normális, hogy te nem annyira élvezed a szexet, csak azért csinálod, hogy a párodnak nyújts valamit? És akkor kb cserekereskedelmi módon, te adsz vacsorát meg szexet, ő meg ezért fizet programokkal meg virággal?

Egy boldog kapcsolat ennél sokkal több...

febr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!