Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány randi utàn jöttetek össze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány randi utàn jöttetek össze?

Figyelt kérdés
Megis beszéltétek és kimondtàtok, vagy csak ugy jött magàtol minden?
febr. 6. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Randin se voltunk és ki se mondtuk, automatikusan jött magától minden. 9 éve együtt vagyunk.
febr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2
febr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jött magától minden
febr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1. Ki is mondtuk hogy mindketten komolyan gondoljuk.
febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1 hónapig ismerkedtünk, 4 randink volt, de utána haza kellett utaznia külföldre 2 hónapra. 1 hónappal később volt lehetőségem utána menni és utána mentem, mert nem bírtam volna várni 2 hónapig, hogy visszajöjjön. Miután meglátogattam, azóta együtt vagyunk.
febr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem mondtuk így ki, de az első csóktól számítjuk ami a 3. randin volt. Ennek több mint 3 éve.
febr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Fu én sose tudtam volna 1-2 randi után kimondani, hacsak nem ismertétek egymást korábbról, 2 randi alatt még semennyire nem lehet valakit megismerni. 1-2 hónap intenzív randizgatás után már van értelme kimondani, szerintem.
febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%

Nem ismertük egymást korábbról, egyszer találkoztunk előtte akkor ismertem meg. Így utólag nekem is gyorsnak tűnik a tempó, de nagyon egymásra hangolódtunk. A randi is úgy ért véget hogy nála maradtam estére. De akkor nem tűnt gyorsnak, elég fiatalok voltunk még és gondolom emiatt sokkal kevésbé merevek is mint ma lennénk.

Mondjuk a pár hónapos randizgatást meg felnőtt fejjel is soknak találom. Ha annyira nem fogom meg hogy hónapok kelljenek neki eldönteni mit akar, akkor hagyjuk is. Meg a szexet sem akarom addig húzni (mi van ha szar akkor kár az egész ismerkedési cirkusz). Ugyanakkor ha lefekszünk amíg nem mondjuk ki hogy együtt vagyunk akkor másokkal is szexelünk egymás mellett? De nem tudom igazából hogy szokás ezt csinálni, felnőttként nem igazán kellett már randiznom. Mindenesetre nekem furcsa lenne hónapokig csak nézni egymást konkrétumok nélkül.

(#4 voltam.)

febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
#8 nekem idő kell ahhoz, hogy eldöntsem, akarok-e járni valakivel. Nem hebrencs 18 éves vagyok, hogy “tetszel járunk?” stílusban fűvel-fával összejöjjek :D Ez nem azt jelenti, hogy ezalatt ne lenne szex vagy mással is randizgatnék, csak minek kimondani a járást ennyire korán. Ha minden 1. randim után kimondtuk volna, már túl lennék 50 kapcsolaton…
febr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Jött magától. Egy helyen dolgoztunk, naponta találkoztunk, beszéltünk.
febr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!