Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lépjek túl a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl a rossz randis emlékeken? Hogy máshogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Eddig online randiztam de mai alkalommal lett végleg elegem belőle. Viszonylag sok lánnyal találkoztam randi appokról, viszont mindnek kellemetlen erzes lett a vége. A környezetem azt mondja könnyű 22 eves férfiként ismerkedni . Mégis hol? Egy vidéki kisvárosban … Pestre sokat feljárok de kezd elegem lenni az egészből .
febr. 6. 22:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Hát igazából nem tudom, mire gondolsz mi volt például kellemetlen/rossz, de szerintem ezt úgy se tudod kiszűrni, amikor élőben mész oda. Simán lehet tök bunkó mód koptat le vagy a randin lesz az stb. Az szerintem jó hogy feljársz Pestre, viszont úgy már eleve nehéz valamit javasolni, ha az utazás elvesz időt tőled alapjáraton. Mennyi idő megy el arra és milyen gyakran jársz fel? Kondizás vagy valami hasonló hobbi például beleférne az idődbe szerinted? Mármint úgy gondolom hogy valahol Budapesten, nem a kisvárosba, ahol laksz. Tánciskolát is meglehet próbálni, hátha vannak ott veled egyidős lányok, köredzések is szoktak lenni konditermekben, nem muszáj csak egyedül nyomnod.
febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Kezdésként ne görcsölj rá ennyire.
febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg, a görcs az a simaizomban van benne, vagy a rendes izomban, automatikus folyamat valaminek a hatására. Olyan vicces mikor megkérik valakinek a simaizomzatát, hogy ne görcsöljön.
febr. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
#3 ban baj a toronyban, látom.
febr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
4-es, attól hogy nem értesz valamit, attól nem az a valami a hibás :) De már aludjál mert nem tudsz írni.
febr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Továbbra is ostoba vagy😃
febr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Hát ez pont nem sértő számomra, mert annyira nonszensz. Próbálkozz mással, pl nagy a fülem vagy valami.
febr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem sértésnek szántam, tényt közöltem.
febr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
De ezt húzhatjuk akár reggelig is, értelme egyikünk válaszának sincsen😃
febr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha rossz a randi, akkor nem jol szurtel. Nem kell minden nonemuvel randira menni, aki visszajelol. Csak azzal, akiben tenyleg latsz valamit. Vagy csak mast ertesz a rossz randin, es azt jelenti, hogy neked jo volt, de megsem lett folytatas?
febr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!