Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Háromszor lemondtam a randit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háromszor lemondtam a randit egy nővel és emiatt nem áll szóba velem. Mi a véleményetek, kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Családi ok miatt le kellett mondjam, javasoltam hogy egy hét múlva ugyanúgy szombat délután. De sajnos akkor aznap is le kellett mondjam, megint javasoltam ugyanúgy a következő szombatot de aznap megint kiderült, hogy megint nem érnék rá.

Azóta nem reagál semmire. Írtam neki, hogy családi ok miatt nem tudtam vele találkozni, de semmi...

Ezt komolyan nem lehet megérteni vagy egy elfogadni? Nem tartozom neki elszámolással, hogy emiatt besértődjön.. Előtte egy hónapig jól ment az online kommunikáció, ha emiatt offol akkor nem is akarta igaz?



febr. 9. 13:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Neki van igaza. Én se szívesen venném ha az első randit kétszer is lemondaná a másik fél. Véletlen,lehet,de ez a későbbiekben is előfordulhat. Kicsit olyan mintha nem lenne fontos számodra a találkozás.
febr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
De,ha azt akarod hogy megértsen "elszámolással" tartoztál volna.
febr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is passzolnám. Arra van időd amire akarod. Olyan mintha nem is lett volna fontos neked a találkozó. A másik meg az hogy ha ez rendszeresen előfordulna havonta 1 tali nekem kevés lenne. Nem csak egy lyuk akarok lenni akihez havi egyszer jönnek megkönnyebbülni.
febr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is offolnálak. Lehet tényleg csak szerencsétlen véletlenek ezek, de őszinten, forditva te mit gondolnál? Hogy ilyen szerencsetlen, vagy hogy minden is fontosabb nálad?
febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Jól tette. Minek neked kapcsolat, ha három hét alatt egyszer tudsz találkozni?
febr. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
De nekem is fontos lett volna a randi, hiszen azonnal javasoltam egy következő időpontot. Meg én nem tartom tragédiának ha lassan alakulnak ki a dolgok, épp ellenkezőleg. Illetve én ugyanúgy kerestem hétköznapokon is, tehát nem mondhatja hogy abszolút nem foglalkoztam vele.
febr. 9. 14:04
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Jól tette.

Ha akartál volna, ráértél volna.

febr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Igy a harmadiknal mar, plane hogy hetenkent egyszer jo, mar teljesen mindegy, hogy haldoklo nagypapa tenyleg igaz, idorablas nem keresni masik ferfit.
febr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért rabolod másnak az idejét?


Ha akarsz vele találkozni, akkor javaslod, hogy menjetek el már másnap valahová, megleped valamivel stb.


Magyarázkodsz, de minek?


Keress olyat, akinek a havi 1 találka elég, meg aki hasonló mértékű effortot tesz a dologba.

febr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy lennék vele, hogy szórakozz a f.szoddal.

Jól tette.

febr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!