Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi számít ghostingnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít ghostingnak?

Figyelt kérdés

Ha valaki ismerkedés közben csak úgy nem reagál többé, az már az? Vagy inkább csak az, ha többszöri keresésre sem reagál?

Tehát, ha van egy beszélgetés, de az utolsó mondat nem konkrét kérdés, de azért elvárható lenne, hogy ő írjon legközelebb, de nem teszi, az már ghostingnak számít? Vagy csak az, ha ezek után én többször is keresem és arra sem reagál?



febr. 9. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az első az szerintem csak a beszélgetés elhalása, hiszen te is kereshetnéd, nincs erre szabály.

A második már inkább ghosting.

febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Definíció szerint az a ghosting amikor a másik fél pontosan úgy viselkedik, mintha meghalt volna. Írhatsz neki bármit és bármennyit, de gyakorlatilag már semmit nem fog rá reagálni. Vége van, lezárta, számára nem létező vagy, csak épp veled ezt elfelejtette közölni. Tehát ha akarnád se tudnád felvenni vele újra a kontaktot, na ez lenne a valódi ghosting.
febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én annak veszem azt is, ha írok valamit és nem nyitja meg. Nyilván nem írok neki újra, mert valószínűleg azt sem nyitná meg…
febr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
2-es mondjuk annyiban kiegészíteném, hogy ilyenkor a szándék meglehet a nem reagálásra és örökre eltűnésre, de ha írsz valamit amin a kis érzékeny lelke berág, akkor arra hogy-hogy nem, érdekes módon feléled poraiból, kijön a sírból, és billentyűzetet vagy telefont ragad. És akkor írogat ezt azt a baromja. Ilyenkor kell letiltani.
febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
#4 szerintem te inkább menj vissza tini párkapcsolatok kategóriába 😆
febr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nyílván ki lehet provokálni bunkosaggal, hogy írjon, de nem ez a cél.
febr. 9. 16:16
 7/14 A kérdező kommentje:
És amúgy ti mennyi idő után tekintetek úgy, hogy a folyamat le lett zárva? Egy nap, három nap?
febr. 9. 16:17
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem kell bunkóságnak lennie csak igazságnak. De persze van amikor nem érdemes, csak olyankor amikor tényleg fogalmad sincs meghalt e, mivel nem következik az eseményekből a ghosting.
febr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem sok ido kellett mig el tudtam fogadni, hogy nem fog tobbet keresni. Nyilvan ez attol is fugg, hogy milyen minosegu kapcsolat/mennyi ido utan tunt el, mennyire voltam erzelmileg bevonodva. En vartam sokaig, hatha csak rossz idoszak, tortent valami es elokerul stb. Utana mar csak arra vartam, hogy rajon mekkora bunko volt es megirja elnezest. En honapokat csesztem el ra.
febr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem 1-2 napba még ne feltétlen láss ghostingot. Manapság mindenki baromi elfoglalt és rohan és tényleg csinál mindenfélét, meg veszi el a figyelmét ezer más dolog. Jelenleg ilyen világot élünk. Persze tény, akinek fontos vagy az keres. De ha teszem azt nálad épp fontosabb emberek vagy épp tennivalók vannak a prioritási listáján, az még nem feltétlen lesz ghosting, mármint nem kell őt még leírnod vagy berágni rá. Ha meg empatikusabb személyről van szó és olyan a viszonyotok is, akkor valószínű közölni fogja hogy épp sűrűbb időszaka van, és mikor fog tudni keresni.

Azért három nap után már kezdhetsz ghostingra is gyanakodni. De nem törvényszerű ez sem.

febr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!