Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyok lennének az igényeim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyok lennének az igényeim férfiak terén?

Figyelt kérdés

-Tanult, intelligens, művelt.

Tájékozott a világ dolgairól, de nem erőlteti másra a véleményét, meglátásait.


-Érdekes, rafinált és ravasz, de nem simlis, nincsenek kétes ügyei.


-Humoros és szórakoztató, de nem mások kárára viccelődik, nem az számára a vicces, ami amúgy közönséges.


-Van önbizalma és kiállása, tudja magáról, hogy egy félisten, de nincs elszállva, nem nagyképű.


-Nem birtokló, nem akar korlátozni, de azt sem hagyja, hogy más férfiak azt gondolják, szabad a pálya.


-Nagyvonalú, gondoskodó és melegszívű, de nem egy balek, akin mások röhögnek és kihasználnak.


-Úriember, a tenyerén hordoz, de hagyja, hogy kiteljesedjek, a magam útját járjam.



Külsővel kapcsolatban annyi, hogy legyen magas és picit izmos (tehát nem aputest, skinny fat). Figyeljen a külsejére, legyen igényes a megjelenése.



Ami még számomra fontos:

-Legyen autója, jól tudjon vezetni (nekem is van kocsim, nem szeretnék senki férfinek a sofőrje lenni).


-Ne a szülőkkel éljen, azzal a jelmondattal, hogy "jól elvagyunk mi így". Legyen saját otthona, hogy a reggeli szex után ne anyóst kelljen kerülgetnem a konyhában...


-Legyenek céljai, tervei, ne elégedjen meg a középszerűséggel.



Szerintetek ez így sok(k)?


22 éves lány vagyok, most ért véget egy több éves kapcsolatom, ami még kamaszkoromban kezdődött. Nem tudom, hogyan kell ismerkedni, mit is kéne keresnek a férfiakban. Ezért gondoltam ezeket összeszedni, hogy nekem mik a fontosak.



febr. 9. 17:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
7%
Tudod ezek az elvek. Aztan az ilyen elv-koveto nok fognak vak lokent beleesni az elso jottmentbe, akivel jo a szex. Akkor nem fog szamitani, hogy iszik, cigizik es munkakerulo meg csoro. Emlekezz erre a bejegyzesre 2 ev mulva.
febr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
82%
Nem a te igényeid nagyok, hanem ezt a magyar férfiak nagy többsége távolról sem tudja teljesíteni. 😞 Drukkolok, hogy te azért megtaláld!
febr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem meg FAKE!


Ez csak egy hülyegyerek aki itt lázítja a népet.

febr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 A kérdező kommentje:

"Akkor nem fog szamitani, hogy iszik, cigizik es munkakerulo meg csoro."


Aki iszik, cigizik, munkakerülő és csóró, azzal nemhogy az első szexig, de az első randiig sem jutok el, úgyhogy az a veszély, hogy ilyennel álljak össze, nem fenyeget.

febr. 9. 17:36
 5/91 A kérdező kommentje:

Nem, nem "fake" semmi.


De jó körülmények között nőttem fel, megfelelő családi háttérrel, így olyan valakit keresek magam mellé, akivel boldog lehetek és családot alapíthatok.

febr. 9. 17:37
 6/91 anonim ***** válasza:
47%

Ezt nem csak a Magyar férfiak nem tudják teljesíteni hanem a többi sem.


Mesevilágban élsz. A kis hercegnő kb.

febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 A kérdező kommentje:

Hát, egy biztosan tudta teljesíteni, csak vele sajnos vége lett a kapcsolatnak.


De keresek tovább ettől függetlenül. :D

febr. 9. 17:40
 8/91 anonim ***** válasza:
27%
További szép álmokat királylány.
febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
22%
Ha ezért cserébe csak annyit tudsz ajánlani, hogy 22 éves vagy, az elég kevés lesz...
febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
7%

#7


ott nem volt minden őszinte...

febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!