Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi egy autistaval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi egy autistaval?

Figyelt kérdés

Ugy adodott,hogy online randi oldalon ramirt egy ferfi. 44 eves.En 40 vagyok. Elkezdtunk beszelgetni . Napokig beszelgettunk, terveztuk a randit. Annyira tokeletesnek tunt,hogy viccesen megkerdeztem tole,hogy mi a gond vele, mert tuti van vele vmi,ennyire tokeletes nem lehet.Aztan egyszer kuldtem neki egy zenet.O meg nekem. Mondta,o ezt szereti hallgatni mert megnyugtatja. En meg megkerdeztem,hogy nem depis e ? Mert a zene nagyon az volt. Azt mondta,hogy valoszinuleg az. Meg amugy van neki adhd- ja, epilepsiaja, meg autizmusa. Na ott en sokkot kaptam.Mondtam neki,hogy ezt mondhatta volna korabban is. De aztan le lettem szidva,hogy en mennyire egy itelkezo ember vagyok. Csalodott bennem. Mert neki a munkatarsai sem veszik eszre a mentalis problemait, nem is beszel rola senkinek ,es amugy nekem sincs hozza kozom.

En itt jol elszegyeltem magam ,bocsanatot kertem .Mondtam neki,hogy azert azzal az emberrel meg kellene osztani,akivel kapcsolatot,idovel intim kapcsolatot szeretne letesiteni.Aztan elkezdtunk beszelgetni , aztan az lett a vege,hogy en meg mindig tetszem neki,nem haragszik ram.Mondtam neki, talalkozzunk, aztan onnan majd folytatjuk.De masnap csak este irtam ra, es azt mondta,hogy nem irt,mert kivancsi volt en irok e. Aztan 2 napig megint nem irtam, miert en irjak mindig. Holnap lenne a tali, ma rairtam,hogy mi legyen. Irta,hogy o mar annyira nem szeretne,de szarul erzi magat,hogy engem fakepnel hagy. Mondtam neki,hogy semmi baj,Megertem. Aztan megint elkezdtunk irogatni ,vegul is felhivott kameran ketesztul,hogy lassam mivel allok szemben.

Nam durvan,de azert en latom rajta az autizmus jeleit.

A lenyeg,hogy mondtam neki,hogy ha egyszer a jovoben erre jar,azert egy kavera osszefuthatunk.

Igen,tudom,hogy nem szep tolem,hogy eloiteleteim vannak.De nincs tapasztalatom ilyen teren , meg is vagyok ilyedve . De ot sem szeretnem megbantani,de valahogy az az erzesem ,hogy megint felbatoritottam. Marmint a randizasra .

Szoval nem tudom mi legyen. Mert aranyos,jo humoru, de biztos vannak dolgok,amikrol nem tudok. Nem szeret rola beszelni.

De mi van ha nincs akkora baj mint en ahogy gondolom, es teljesen normalis kapcsolatot tudnank kezdeni. Adjam meg az eselyt? Vagy inkabb allitsam meg most a dolgokat?

Biztos jo par embertol megkaom,hogy egy tusko vagyok meg minden. Nincs bajom a mentalis problemakkal kuzdokkel, de a parkapcsolat az egy teljesen mas szint szerintem .De nincs tapasztalatom ,lehet rosszul gondolom.

Ti mit tennetek?


febr. 10. 01:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Ezek nem mentális problémák. Az epilepszia a leggázosabb, nem az autizmus meg az ADHD, utóbbi kettővel tök normális életet élnek emberek.
febr. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Azt mondta arra gyogyszert szed,es eddig csak egyszer fordult elo,hogy rohama volt.
febr. 10. 01:51
 3/23 anonim ***** válasza:
35%
Az epilepszia egyáltalán nem gázos, mert azzal lehet normális párkapcsolata, utóbbi kettő viszont megnehezíti az emberekkel való kapcsolatban élést. Az ADHDsokat hamar megutálják(nem figyel rád, elfelejt dolgokat, rendetlen, csapongó, ingerlékeny és ezeken nem tud változtatni), az autistákat meg szimplán nem értik meg és esetleg kicsit le is nézik, hiszen az már gondolkodási "másság". A kombója meg igazi kapcsolatgyilkos, esetleg egy enyhe értelmi sérült fogadja csak el, mert ő meg olyan téren igénytelen kapcsolatilag.. Ami egyébként még az egyik legjobb mentális probléma, mert egy rakás ember ilyen 80 körüli iqval él, és még csak nem is látszik, dolgozik, meg minden, egyszerűen nem kell használniuk a mai világban az eszüket. Még gazdagabb is lehet, ha mondjuk tehetséges kézműveskedésben, horgol, varr, nemezel meg ilyesmi.
febr. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Hát én mind a kettő vagyok és senki nem utál, és nem értelmi fogyatékosok a barátaim. De ez egy skála, nálam nem annyira súlyos, a szociális helyzeteket prímán elemzem és alkalmazkodok. Bár az tény, hogy gyakran szarok (nem direkt) mindenki fejére és azt is elfelejtem, hogy léteznek, de ezt kárpótolja, hogy amikor viszont együtt vagyunk, akkor rohadt jó fej vagyok.
febr. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

4es

Szerintem ez az illeto is ilyesmi beallitottsagu lehet.O is azt mondta,hogy megtanult elni a dologgal.

Megkerdezhetem,hogy a parkapcsolataidban ez okozott vagy okoz e gondot? A masik fel alkalmazkodott hozzad?

febr. 10. 02:18
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legjobb barátom aspergeres. Nyilván hozzá kell szokni, de egyébként egy imádnivaló ember. Ha neked tetszik, bejön, jó vele, miért ne próbálnátok meg?
febr. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Az ADHD része okozott gondot, mert valóban rendetlen vagyok, illetve a számlákat rendszeresen elfelejtettem befizetni, de azt ne kérdezd, erre miért nem találtunk működő megoldást, mert teljesen logikusnak tűnik, hogy ilyen esetben neki kellett volna fizetnie, aztán szól, hogy befizette, utaljak neki most légyszi X összeget. (Együtt éltünk, csak az én lakásomban.) Ezt fel is vetettem neki, de teljesen elutasította, pedig nem volt szó semmi olyasmiről, hogy attól kellett volna tartania, hogy nem utalom el neki, mert számtalanszor volt rá példa, hogy ő fizetett valami nagyobb kiadást (pl új bútor, akármi), én meg utaltam a felét azonnal. De azért rendszeresen patáliákat rendezett, hogy ő nincs képben a háztartás költségeivel, fogalma sincs mire mennyit fizetünk mert én 2-3 havonta fizetem be a számlákat meg ilyenek. Érdekes mód mióta nincs itt, azóta mindent fizetek rendesen, de ezt betudhatjuk annak, hogy mivel eggyel kevesebb dologra kell figyelnem (rá), így tudok másra.

Az autizmus része kevésbé, mert ott inkább berögződéseim vannak, most az, hogy vadidegenekkel nem vagyok annyira szociális eleinte, nem akkora gond, mármint én nem éreztem annak, hiszen ettől függetlenül voltak párkapcsolataim, van pár barátom. Neki volt pár barátja, akik nem kedveltek, mert szerintük flegma meg arrogáns voltam, mert nem jópofizok mindenkivel aki nem szimpatikus. De aki az, azzal általában sikerül a jó viszony. A berögződések meg apróságok. Például hogy szentírásnak veszem a lejárati dátumot ételeken és nem vagyok hajlandó egy mai dátumos BÁRMIT megenni holnap. Egyszerűen a gondolattól is öklendezem, meg se kóstolom, nem érdekel, kuka. Vagy hogy a szénsavas üdítő CSAK állítva lehet a hűtőben, különben hamar kimegy a szénsav és nem iszom meg, ha nem optimális az arány benne. Vagy bizonyos ételek, italok csak bizonyos formájú, méretű tányérból, pohárból jók. (Ja, kajával/itallal van pár. :D) Vagy amikor bejárós melóm volt, fix időpontokban kellett elindulnom, és volt olyan, ahová együtt jártunk (nem egy helyre, csak egy időben egy útvonalon) és nekem megvolt a fix reggeli rutinom, hogy ha a 6:10-es villamossal megyünk, akkor pont lesz 12 percem az átszállásra, ami alatt megiszom a dobozos kávémat a megállóban és elszívok egy cigit és csak zenét hallgatok egy kicsit nyugiban (átszállásnál már egyedül voltam), de ha miatta nem tudtunk időben elindulni és nem volt 12 percem, csak mondjuk tudtam előre, hogy így csak 4 lesz (ja, bárhova megyek mindenféle variációt előre megnézek, mi hogy jön ki), akkor azon tudtam hisztizni rendesen ott kora reggel. De ezek apróságok, nyilván viták minden kapcsolatban vannak. Csak mondjuk máshol azon vitáznak, kiket lájkol valaki, én meg azon, hogy nem lesz 12 percem várni a villamosra.

febr. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Autizmus tobb fajta van.. a leg enyhebtol a legrosszabbig. Amit tudni kell az autistak mindegyike erzekenyebb az atlagnal joval.
febr. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar tőled már semmit, te meg nyúzod kávéval valaha..miért kérdés,milyen meg vallald-e, ha leírtad,hogy be lett fejezve?
febr. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
23%
Bolondokkal én se állnék le randizni. Nem a normál embereknek kell hozzájuk igazodni. Az összes ilyen mentális zokni el van tévedve ilyen téren.
febr. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!