Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira lehet vinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira lehet vinni ajándékot?

Figyelt kérdés

Online ismerkedésből lesz első randim. Sosem ismerkedtem még így "látatlanba", "vadidegen" lánnyal. Ilyenkor ha viszek pl. egy csokit az sok, vagy kellemetlen?

25f


febr. 10. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Én kaptam már egy szál egyszerü diszkrét kisrózsát(nem habos babos gxöngyös csomagolt csicsás hanem egyszerű szép őszinte). Es volt aki bonbont hozott randira(az a full drága ehetetlent, lindt-t, de persze örömmel megköszöntem talán felbontottuk meg is kínáltam vele(de nem biztos), mert beültünk egyy teraszos helyre üdítőzni is)
febr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

De alapvetoen senki nem hoz randira semmit sőt padon csövezős sétás randik a legtöbb(neten ismerkedem)

De pl azok akikkel nem akarok találkozni vacsorára hívnak. A többi akivel akarok is találkozni meg nulla ft ból kihozza a randit..ez az általános.

1.voltam

febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Ja es volt olyan is aki 1.randira parfumot hozott MERT az anyukája ezt javasolta neki. De mivel nen akartam 2.randit, visszafogadta szinte visszakérte tőlem. Tiszta szánalmas volt az egész ha nncs 2.randi nem jár, ha van akkor jár

(1.voltam csak ez is beugrott)

febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges ajándékot vinni.
febr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha az az ajándék vmi egészen apró kedves, figyelmes kis semmiség, akkor nem kellemetlen.
febr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondold el, lehet nem jössz be a csajnak és 15 perc múlva elköszön tőled. Erre akarsz ajándékot venni? Minek?
febr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy csoki, egy szál rózsa mondjuk cuki szerintem, én örülnék neki. Annál többet ne. De inkább csak akkor ha már ismered, olyan első randira, hogy még soha nem találkoztatok, inkább ne.
febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nő vagyok és én nem ajánlom. Ami még belefér ha pl sütsz sütit és együtt megeszitek. De pl nekem hozott ajándékot valaki, de nem tetszett a randin és szarul is éreztem magam, hogy ő így kitett magáért én meg offolom :D
febr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De ha pl szülinapja volt/lesz a napokban vagy karácsony (az ugye most nem aktuális) akkor vihetsz egy mini ajándékot :D
febr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Rozsa egy vadidegennek? Az nagyon fura, szerintem.
febr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!