Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, van közöttetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, van közöttetek olyan, aki azért kezdett nőkkel ismerkedni, mert elege lett a férfiakból?

Figyelt kérdés
Ha igen, végül nem bánta meg azt, hogy nővel van együtt, annak ellenére, hogy inkább hetero volt eredetileg (vagy most is inkább az?)

#nők #ismerkedés #nővel inkább
febr. 11. 10:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%
Én kavartam már csajokkal bulikban, félig azért, mert elegem volt a fiúkból, félig kíváncsiságból. Nem volt rossz, de rá kellett jönnöm, hogy 98%-ban heteró vagyok. Egy nagyon fullos csaj izgalomba tud hozni, de alapvetően a fiúk tetszenek. ://
febr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
29%
esélytelen. A leszbik külön állatfaj, nehezebb megközelíteni őket, mint a pasikat..
febr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
35%
Nőkkel barákozni se barátkozom szívesen, nem hogy romantikus kapcsolatom legyen vele. Pasik jobbak.
febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
0%

10:46 vagyok + ha elegem volt, akkor voltam egyedül nyugiban, minek kezdjek még rosszabbal.

Viselkedésre is, meg szexuálisan is...

febr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
75%
Sokszor gondolkoztam rajta, vonzódok is a nőkhöz, volt is már velük tapasztalatom. De sajnos túlságosan szeretem a 🌳szt ahhoz, hogy nővel legyek kapcsolatban😅
febr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
55%
Mindig is bi voltam. Nem sokat nyújtottak a férdiak, azért váltottam a nőkre. De ők még annyit se tudtak. Kb. 10 éve csak férfiakkal vagyok. Többet kell váligatni de inkább megéri.
febr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
32%
Írhattam volna úgy is, mint 10:58 😀
febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Amúgy én férfi vagyok, és ezt csak azért kérdeztem, mert többségében olyan utálkozó véleményeket szoktam olvasni a nőktől a férfiak felé, hogy szinte mindig az az érzésem, hogy a nők igazából nem szeretik a férfiakat. Főleg nem akarnak velük kapcsolatot.


De akkor ezek szerint csak maradt még vonzalom is a férfiak felé.

febr. 11. 11:17
 9/31 anonim ***** válasza:
0%
Miután leírtam,hogy nem szeretek nőkkel barátkozni, total le lettem pontozva. Valószínű nem férfiak pontoztak le, mert sertodott ember pontoz le inkabb...csoda, ha ezt nem akarja ez ember?
febr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
76%
#9 jolvan már pickme😄 te nem vagy olyan mint a “többi nő”, értjük chill
febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!