Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kétszer nem jött el a randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétszer nem jött el a randira, adnátok a helyemben újabb esélyt?

Figyelt kérdés

Évek óta egy baráti társaságban vagyunk, tehát nem lehet azt mondani, hogy vakrandi és félt, hogy mégsem úgy nézek ki, mint a képeken.


Ő kezdeményezett mindkétszer, nem én nyomultam.


Először kávézni hívott el, másfél órát ültem egyedül a kávézóban, nem is írt, nem is hívott. Elmondása szerint jönni akart, de reggel elaludt és nem volt ideje letusolni, a randira meg egyenese az egyetemről jött volna, haza sem tudott volna ugrani előtte.


Másodjára mindenáron vacsorázni akart vinni, én azt soknak éreztem, mondtam, hogy jöjjön át inkább hozzám, főzök én. Bevásároltam, kitakarítottam, elkészülődtem, megfőztem mindent, aztán este 11-ig ültem a kanapén és rá vártam (8-ra jött volna). Nem írt semmit megint, másnap este írt, hogy ő elindult, többször is, de megijedt, hogy kevés lenne nekem, csalódás lenne az este és hogy utána milyen ciki lenne egy társaságban lenni... Hát mert így nem az?:D


Velem sosem viselkedett így senki, akikkel randiztam, ők kb. a "csillagokat is lehozzák" típusok voltak, nem még, hogy megbeszélünk valamit és nem jönnek el, de még csak nem is szólnak róla. Nyilván bántotta ez az önérzetemet és az önbizalmamat is, mert nagyon odavoltam érte...


Az utolsó randis eset még decemberben volt, most újra beszélgetünk, és újabb esélyt szeretne. Én viszont félek, hogy megint felültetne csak.


febr. 11. 19:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Hülyét csinál belőled és az is vagy ezek szerint. Normális ember nem vár senkire egy kávézóban másfél órát és ezek után második esélyt sem.ad.
febr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
nem szólt előre = hülyének néz téged
febr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

amikor kérdezte, hogy adnál-e esélyt, olyankor le kellett volna ordítanod.

De én helyedben az másodiknál kaposból letiltottam volna.

Kérlek, ne hagyd magad, ennél okosabb vagy!

febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Én őszintén nem értem, hogy mégis mire számítasz egy ennyire megbízhatatlan embertől. Az első húzása után én már szóba sem állnék vele, te meg még mindig reménykedsz, hogy egyszer végre kegyeskedik megjelenni egy randin. Nem lennék meglepve, ha valami idióta fogadást kötött volna a társaságban a haverjaival, hogy hányszor lehet téged átverni, mire végre felocsúdsz az álmodozásból és útilaput kötsz egy ilyen hitvány alak talpára.
febr. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem arrol van szo, hogy ket alkalom, de meg csak utolag se mondta le. Ha pofatlan, ha bolond, ezzel soha semmit.
febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem adnék és a második eset után elküldtem volna a fenébe és tiltottam volna mindenhonnan. (Azért nem az elsőben, mert simán eljárok egyedül is kávézni, így az nem zavart volna.)
febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Cuki manó 2 válasza:
12%
Ne beszélj meg vele későbbi időpontot, hanem hívd át "most" és meglátod.
febr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Játszik veled, mint macska az egérrel, Te pedig benne vagy a játékban. Én még ma este szakítanék vele.
febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%

"Elmondása szerint jönni akart, de reggel elaludt és nem volt ideje letusolni, a randira meg egyenese az egyetemről jött volna, haza sem tudott volna ugrani előtte."


A telefonját meg a WC-kagylóba ejtette reggel 9-kor, ezért nem tudott egész nap szólni neked, hogy ne várd hiába, ugye?


Dehogy adnék meg egy esélyt. Én már az első eset után sem tudtam volna komolyan venni, nemhogy az után, hogy meghívom vacsorára, ő meg arra nem veszi a fáradságot, hogy szóljon, hogy nem jön.

febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

"és újabb esélyt szeretne"


Ha ezek után még lenne képe randira hívni, megmondanám neki őszintén, nyugodt hangnemben, játszmázás nélkül, hogy sajnálom, de nem tudom őt komolyan venni, mint férfit.

febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!